AKILLI DİŞ FIRÇALARI

Dunya Tekno Trend - - HAFTANIN ÜRÜNLERİ -

Philips Sonicare

Sonicare FlexCare Platinum Connected adındaki akıllı diş fırçası yalnızca dişlerinizin temizliğini sağlamıyor. Cihaz, üzerinde taşıdığı sensörleriyle dişlerin temizliğinde takip etme imkanı da sunuyor. Bluetooth üzerinden iOS ve Android cihazlara bağlanabilen diş fırçası kullanıcısının ağız bölgesinin üç boyutlu bir haritasını çıkarıyor. Bu model üzerinden daha az fırçalanan bölgeler tespit ediliyor. Cihaz ayrıca fırçalama alışkanlıklarınızdan dişlerinizin durumunu kadar kayıt yapıyor ve kullanıcısına fırçalama konusunda yardımcı oluyor.

Oral B Genius

Oral-B App 4.1 mobil uygulaması ile ideal bir diş fırçalama deneyimi vadeden akıllı diş fırçası Oral-B Genius, 12 güne kadar hiç şarj etmeden kullanılabilmesiyle dikkat çekiyor. Kullanıcılar akıllı telefon uygulaması üzerinden Oral-B Genius’ın ağız içindeki hareketlerini anlık olarak takip edebilirken, aktarılan verilerle genel diş fırçalama alışkanlıkları ile ilgili de bilgi sahibi olabiliyor. Oral-B Genius, eşit ve dengeli bir fırçalama deneyimi için de kullanıcılara yönlendirmede bulunuyor. Oral-B Genius’ın önemli özelliklerinden biri de sahip olduğu üçlü basınç sensörü ile dişlere aşırı basınç uygulanmasının önüne geçmesi.

Kolibree

Akıllı diş fırçaları arasında yer bulan Kolibree, rutin diş fırçalama alışkanlıklarını değiştirmeyi vadediyor. Bluetooth üzerinden telefondaki ile bağlantı kuran diş fırçası, kullanıcısının fırçalama alışkanlığını analiz ediyor. Cihazın akıllı telefon uygulaması, fırçadaki sensörleri sayesinde, kullanıcısının dişlerini ne kadar süre fırçaladığı, ağızda tüm bölgelere ulaşıp ulaşmadığı ve fırçalama şeklinin doğru olup olmadığı gibi kayıtlar tutuyor. Uygulamada aynı zamanda çocuklara diş fırçalamayı özendirici oyun da içeriyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.