TEKNO ARENA:

MENZİL GENİŞLETİCİLER

Dunya Tekno Trend - - HAFTANIN ÜRÜNLERİ -

TP-Link RE355

Wi-Fi sinyallerini güçlendirerek, kapsama alanı sorununu çözüm sağlayan TP-LINK'in menzil genişletici ürünü RE355 tek bir tuş yardımıyla kolayca kuruluyor. Prize takılarak kullanılan cihaz modem’den aldığı WiFi sinyalini üzerinde yer alan ayarlanabilir üç adet anteni ile WiFi sinyallerini uzak noktalara kadar ulaştırabiliyor. RE355’in tüm antenleri de çift kanal desteği sunuyor. 802.11AC destekli olan ürün, kullanıcılara yüksek hızda WiFi desteği vadediyor.

Air 4430

AirTies’ın menzil genişletici ürünü Air 4430, Universal Repeater özelliği sayesinde evinizdeki modemin markası ve modeli ne olursa olsun sinyal gücünü artırıp kapsama alanı sorununu çözmeyi vadediyor. Tek yapmanız gereken ise Air 4430’u modeminizin kapsama alanı içinde bir yerde konumlandırmak ve sırayla modeminizin ve Air 4430’un üstündeki WPS düğmelerine basmak. Sinyal alma gücünü 300 Mbps hızına erişecek şekilde geliştiren Air 4430, sahip olduğu 3 Ethernet portuyla farklı bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Zyxel WRE2205

Evinizin her köşesinde internet bağlantısına erişmek için yapmanız tek gereken şey, bu cihazı prize takmak. 802.11b/g/n kablosuz standartları ile uyumlu olan ZyXEL WRE 2205 kablosuz genişletici, hem kablosuz sinyal alıcısı hem de bir sinyal tekrarlayıcı hizmeti veren bir özelliğe sahip. Sinyal alma gücü de 300 Mbps'yi bulacak şekilde geliştirilen WRE 2205, mevcut kablosuz şebekelerin kapsama alanını hızlı ve kolay bir şekilde genişletmenizi sağlıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.