TEKNO BLOG

Dunya Tekno Trend - - TEKNOLOJİ GÜNDEMİ -

Tam Faktoring, dünyanın en saygın yayınlarından biri olan CIO Dergisi’nin teknolojiyi en verimli şekilde kullanan kurumlara verdiği CIO 100 ödülüne layık görüldü. Bu yıl 29.su dağıtılan CIO 100 ödüllerinin sahipleri, üst düzey yönetici ve akademisyenlerden oluşan toplam 52 kişilik jürinin yaptığı incelemeler sonunda belirlendi.

Yerli yazılım firması Etiya, yapay zekâ uygulaması Serdoo’yu pazara sundu. Ürün Türkçe doğal dil işleme yeteneği ile müşterilerden dijital kanallar üzerinden gelen yazılı e-posta, mesaj ya da sosyal medya içeriklerini otomatik analiz ederek müşteriye anında cevap verebiliyor.

Kyocera, üç yeni renkli ve iki yeni siyah beyaz A3 çok fonksiyonlu fotokopi makinesini piyasaya sürdü. Hızları dakikada 32 sayfa A4 ile dakikada 50 sayfa A4 arasında değişen Kyocera’nın yeni A3 renkli TASKalfa modelleri 1.200×1.200 dpi baskı çözünürlüğünde bir renk kalitesi sunuyor.

Yenilikçi çağrı merkezi çözümleri sunan Procat, sosyal sorumluluk projesi olarak, TİDER’in İstanbul Maratonu kapsamında katıldığı “Adım Adım - İyilik Peşinde Koş” hareketine destek oldu. İsraf, yoksulluk ve işsizlik ile mücadele için TİDER’in yanında yer alacak olan kurum, 13 Kasım 2016 tarihinde 38. Vodafone İstanbul Maratonu’nda koşarak hem spor yapacak, hem de sivil toplum örgütünün Destek Market Projesi için kaynak yaratacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.