ATAMALAR

Dunya Tekno Trend - - İK & TEKNOLOJİ -

ATALAY GÜMRAH; ECZACIBAŞI CEO’LUĞUNA GETİRİLDİ

Boğaziçi Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Mezunu. Ekom Dış Ticaret’te Bölge Sorumluluğu yaptı. EBM JSC’de Müdür Oldu. İntema’da Proje ve Toplu İşler Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür olarak çalıştı. Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nda Banyodan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Genel Müdürü iken Grup Başkanlığı görevini de üstlendi.

BİROL ATAY; WEİDMÜLLER, ÜLKE MÜDÜRÜ OLARAK GÖREVE GETİRİLDİ

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümü mezunu. 2013-2014 yılları arasında Yaşar Üniversitesinde de MBA’ni tamamladı. 2000 yılında Weidmüller Türkiye’nin İzmir Bölge ofisinde Satış Sorumlusu olarak göreve başlayan Birol ATAY, 2016 yılının başından beri Satış ve Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürüyordu.

MÜGE ÖZDEMİR; PFIZER GLOBAL, TİCARİ OPERASYONLAR AVRUPA BÖLGESİ PAZARLAMA ETKİNLİKLERİ TAKIM LİDERİ GÖREVİNE ATANDI.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 1998 yılında Kongre ve Organizasyonlar Koordinatörü olarak Pfizer Türkiye’ye katıldı.2013’ten bu yana Kurumsal ve Pazarlama Etkinlikleri Müdürü olarak görev yapıyordu.

TANER ŞİMŞEK; BASF TÜRK, İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE GETİRİLDİ.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Mercedes-Benz Türk A.Ş.’de Eğitim Planlama Uzmanı olarak başladı. BorusanEnBW Enerji Ortaklığı’nda ve Hayat Kimya’da da görev aldı. 2016 yılına kadar Bayer Türk bünyesinde Fabrikalardan Sorumlu İnsan Kaynakları Yöneticiliği görevini sürdürmüştü.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.