2017’de otomobil ev ve siyaset robotlara emanet

Business Insider (BI) Intelligence Reseach Team, 2017'ye yönelik büyük teknoloji trendlerini araştırdı. Araştırma; mobil, dijital medya, ödeme sistemleri, e-ticaret, Nesnelerin İnterneti, fintech alanlarını kapsıyor ve 2017’ye damgasını vuracak 30 büyük t

Dunya Tekno Trend - - BAŞ SAYFA - DİDEM ERYAR ÜNLÜ didem.eryar@dunya.com

Geçtiğimiz 10 sene içinde yaşanan dijital gelişmeler tüm endüstrileri yakından etkiledi. 2017 yılında da, işlerimizi, kariyerimizi ve hayatımızı etkileyecek değişimler gündeme gelecek. Sürücüsüz otomobil testleri; dijital dünyada ve uzayda Snapchat-Amazon yarışı; Sanal Gerçeklik donanımlarının popüler oyun konsolları ile rekabeti; bakkalların online olması; kullanıcılar için değer yaratan mobil cüzdanlar bunlardan bazıları.

Business Insider (BI) Intelligence Reseach Team, 2017 yılına yönelik büyük teknoloji trendlerini araştırdı. Araştırma; mobil, dijital medya, ödeme sistemleri, e-ticaret, Nesnelerin İnterneti, fintech alanlarını kapsıyor ve 2017’ye damgasını vuracak 30 büyük trendin haberini veriyor. Biz bu hafta, Nesnelerin İnterneti alanında değişim yaratacak 5 büyük trende yer veriyoruz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.