BULLY 2 GELİYOR MU?

Dunya Tekno Trend - - HAFTANIN ÜRÜNLERİ -

Rockstar Games, oyun dünyasında birçok yeniliği getirmiş olan bir şirket. Aynı zamanda ne zaman ne yapacağı belli olmayan şirketlerden biri. Ünlü GTA serisinin yapımcısı olan firma aynı zamanda Bully ve Red Dead Redemption gibi oyunları da piyasaya sürmüştü. Tüm oyunların ortak özelliği, serbest bir dünyada farklı görevler yapan karakterlerin maceralarıydı. GTA’da bir gangster, Bully’de bir lise öğrencisi, Red Dead Redemption’da ise intikam peşinde bir kovboy oluyorsunuz.

Rockstar Games, uzun zamandır beklenen Red Dead Redemption 2'yi altı ay önce ilan etti. Ancak o zamanda bu yana oyun hakkında bir şey söylemediler. Yeni ekran görüntüsü, video veya blog mesajı yok, yalnızca sessizlik. Muhtemelen haziran ayında E3 civarında yeni bir şey duymayacağız.

Ancak, bazen ara sıra kaçak Rockstar Games'in sıkı duvarlarından sıyrılıyor ve bir sonraki fısıldıyor duyuyoruz. Bir bilgiye göre Rockstar sürpriz yaparak Red Dead Redemption’dan hemen sonra Bully 2’yi çıkarmaya hazırlanıyor. Eğer bu söylenti doğruysa E3 fuarında da yeni oyun hakkında ilk ekran görüntülerini ve belki bir videoyu görme şansımız olacaktır.

Bully'de bir lise öğrencisi, Red Dead Redemption’da ise intikam peşinde bir kovboy oluyorsunuz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.