PRO EVOLUTİON SOCCER 2017

Dunya Tekno Trend - - HAFTANIN ÜRÜNLERİ -

Yılın ortasına gelmemize ve isminde 2018 yazan oyunların çıkmasına az bir zaman kala Konami nihayet PES 2017’nin mobil versiyonunu piyasaya sürdü. Mobil cihazlarda futbol oyunu oynamak biraz zordur. Kontrol çubukları olmadığı ve sürekli ekrana basmak zorunda olduğunuz için kontroller sizi çıldırtabilir. FIFA Mobile bu yüzden daha farklı bir oynanış moduna sahip. Ancak Konami bu konuda taviz vermiyor. PES 2017 aynen konsoldakine benzer bir deneyim sunuyor.

Her platformda ve ücretsiz

Oyun hem Android hem de iOS platformları için piyasaya sürüldü. İyi haber; tamamen ücretsiz. Ancak oyun içi satın alma opsiyonları da yok değil. 1.5 GB’lık bir alan kaplayan PES 2017 Mobile’ı indirmek için WiFi kullanmanız şart. Ayrıca bu boyuta oyun içindeki spiker yorumları dahil değil. İngilizce yorumları da indirmek için ekstra 250 MB gerekiyor. Oyun birçok cihazda sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Oyuna başladığınızda kontrollere alışmanız için eğitim modunu oynamanız iyi bir fikir olabilir. Detaylı ve ileri seviye eğitimler sayesinde yalnızca pas ve şut değil, çalım atmak, dripling, yana kaçma ve özel hareketleri de öğrenebiliyorsunuz. Ancak genele baktığımızda oyun rakibinden çok daha kolay bir oynanışa sahip. Yani eğer sıkı bir FIFA oyuncusu iseniz PES 2017 Mobile size biraz kolay gelecektir.

PES 2017 Mobile, birçok oyun içi satın alma opsiyonu sunuyor. MyClub üzerinden kendi takımınızı oluşturmanız için Coin toplamanız ve harcamanız gerekiyor. İsteğe bağlı bu satın almaların elbette sınırı yok. Aman dikkat.

PES 2017 Mobile, birçok oyun içi satın alma opsiyonu sunuyor. MyClub üzerinden kendi takımınızı oluşturmanız için Coin toplamanız ve harcamanız gerekiyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.