Bu mobil uygulamaları indirmeden tatile çıkmayın!

Yaz, nihayet geldi! Bu hafta, tatilinizi planlarken kullanabileceğiniz ve telefonunuzda götürebileceğiniz, 8 farklı ve yararlı seyahat uygulamasına yakından bakıyoruz.

Dunya Tekno Trend - - BAŞ SAYFA - SELENAY YAĞCI selenay.yagci@dunya.com

İstanbul'da havalar bir açık bir kapalı istikarsız sürüp gitse de haziran ayının ortasındayız ve resmi olarak yaz mevsiminine girmiş bulunuyoruz. Nihayet bütün kış hayalini kurduğumuz tatili planlanmaya başladık.

Seyahat planlamak kimileri için çok kolay olsa da kimileri için zorlu bir süreç. Bir seyahat planı çıkarmak, hava durumunu kestirebilmek, rotaları belirlemek, nerede konaklanacağına karar vermek gibi aşamalar oldukça yıpratıcı olabiliyor .

Akıllı telefonlarımızdaki mobil uygulamalar artık herşey de olduğu gibi seyahate çıkarken de hayatımızı kolaylaştırıyor. Tatilinizi daha unutulmaz hale getirebilmeniz için birçok uygulama, online marketlerde sizi bekliyor. Tatili planlama aşamasından tatilinizin son anına kadar tüm aşamalarda tatilinizi sorunsuz ve keyifli geçirmeniz konusunda size yardımcı olabilecek bu mobil uygulamalarla konaklayacağınız yeri seçmeden, gittiğiniz yerdeki en popüler ve güzel mekanları keşfetmeye, en güzel tatil fotoğraf ve videolarını çekmeye kadar birçok işi sadece akıllı telefonunuzu kullanarak halledebilirsiniz.

Bu hafta, tatil planı heyecanınıza ortak olmak istedik ve son yıllarda çok popüler olan mobil uygulamaları telefonunuza indirerek tatili planlarken ya da tatilde hayatınızı daha kolaylaştırabilecek uygulamaları sizlerle paylaştık. Tatil bavulu kadar önemli bu mobil uygulamaları indirmeden tatile çıkmayın!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.