50 bin TL ödüllü Geleceğin Patronları için başvurular açıldı

GİRİŞİMCİLER İÇİN NE VAR NE YOK?

Dunya Tekno Trend - - ARAŞTIRMA- GELİŞTİRME -

QNB Finansbank’ın, ilk işini kurarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen girişimci adaylarına finansman ve bilgi desteği sunmak için düzenlediği “Geleceğin Patronları” yarışmasının dördüncüsü için başvurular başladı. QNB Finansbank, Geleceğin Patronları yarışma birincisine 50 bin liralık sermaye desteği ödülü verirken finale kalan ilk altı projeye de sıfır faizli, altı ay ödemesiz 50 bin TL taksitli ticari kredi sunacak. Başvurular 5 Ağustos'a kadar devam ediyor.

Projeler melek yatırımcılarla buluşacak

Yarışmada ön elemeden geçen 20 projenin sahibi Koç Üniversitesi Girişimcilik Merkezi (KWorks) tarafından verilecek olan “İş Modeli Eğitimi” ne katılmaya hak kazanacak. Bu projeler arasında yapılacak elemeyi geçen ilk 10 girişimci yine Koç Üniversitesi tarafından eğitimlerin verildiği “Geleceğin Patronları Akademisi Eğitimi”ne ücretsiz katılabilecek. Projeler, Akademi eğitimi sonrasında yeniden değerlendirilecek ve en başarılı 6 proje, 8 Kasım 2017’de QNB Finansbank Kristal Kule’de düzen- lenecek finalde jüri üyeleri ve melek yatırımcıların karşısında projelerini anlatacaklar.

Tüm finalistlere yarışma sonrasında Koç Üniversitesi – KWORKS tarafından mentörlük desteği sunulurken, sponsorlardan TAV İşletme Hizmetleri, yarışma birincisine TAV Passport Kart hediye edecek ve finalist girişimler TAV Lounge’larda tanıtım imkanı kazanacak. Tüm finalistler EFSE DF Girişim Destekleme Programı’na ücretsiz katılım hakkı elde edecek.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.