INJUSTICE 2 çok sıkı geliyor

Injustice 2’de hikaye modunda yine Superman ve Batman’in hikayesine tanıklık ediyoruz. Tüm dünyanın yok olma eşiğinde iken Batman bir karar vermek zorunda ve Superman’i serbest bırakmalıdır.

Dunya Tekno Trend - - HAFTANIN ÜRÜNLERİ -

Dövüş oyunları oynamak için en ideal platformlar her zaman konsollar olmuştur. Hatta daha öncesine gidersek eğer, arcade makinaları, ya da bizim ülkemizde daha bilinen ismi ile Atari salonlarındaki makinalar, dövüş oyunlarının en çok oynandığı yerler. Bilgisayarlarda ise strateji, simülasyon ve savaş oyunları popüler oldu. Öte yandan bilgisayar oyunculuğunun giderek daha popüler hale gelmesi ile birlikte, yeni nesil dövüş oyunlarının da PC platformuna çıkmaya başlaması kaçınılmaz hale geldi.

NetherRealm tarafından geliştirilen hikaye tabanlı dövüş oyunu Injustice 2’nin PC’ye ne zaman geleceği belli oldu. NetherRealm, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 16 Mayıs’ta satışa sunulan Injustice 2’nin PC sürümünün ne zaman geleceği hakkında bir bilgi vermemişti. Aradan yaklaşık 6 ay gibi vakit geçmesine rağmen PC sürümünün ne zaman geleceği belli oldu. Warner Bros. tarafından yapılan açıklamada Injustice 2’nin PC sürümü 14 Kasım’da Steam ve Microsoft Store’da eş zamanlı olarak satışa sunulacak. PC betasının açıldığını da duyuran Warner Bros., beta sürümünün 10 Kasım’a kadar kullanılabileceğini belirtti. Beta sürümüyle birlikte Injustice 2’nin PC’de minimum ve önerilen sistem gereksinimleri de belli oldu. Minimum sistem gereksinimleri olarak 64bit Windows 7 / Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i5- 750, 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz veya AMD Ryzen 3 1200, 3.1 GHz işlemci, NVIDIA GeForce GTX 570 veya NVIDIA GeForce GTX 1050/ AMD Radeon HD 7850 veya AMD Radeon RX 550 ekran kartı ve genişbant internet bağlantısı gerekiyor. Injustice 2’nin önerilen sistem gereksinimleri olarak ise 64-bit Windows 7 / Windows 10 işletim sistemiyle çalışması, Intel Core i3-2100, 3.10 GHz / AMD FX-6300, 3.5 GHz veya AMD Ryzen 5 1400, 3.2 GHz iş- lemci, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290 veya RX 570 ekran kartı ve genişbant internet bağlantısı bulunması gerekiyor.

Injustice 2’de hikaye modunda yine Superman ve Bat- man’in hikayesine tanıklık ediyoruz. Tüm dünyanın yok olma eşiğinde iken Batman bir karar vermek zorunda ve Superman’i serbest bırakmalıdır. Bu aşamadan sonrasını hikayeyi oynayarak öğrenebilirsiniz. Eğer canınız hikaye modunda dövüşler yapmak istemiyorsa, doğrudan dövüş modunda birbirinden ilginç DC comics karakterleri ile dövüşler yapabileceksiniz. Injustice 2, çizgi roman dünyası ile dövüş oyunlarını harmanlayan güzel bir yapım.

Injustice 2, çizgi roman dünyası ile dövüş oyunlarını harmanlayan güzel bir yapım.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.