Soru& CEVAP

seks hayatınız nasıl gidiyor? kafanızdaki sorulara cevap arıyor ama kimseyle sorunlarınızı paylaşamıyorsanız bize yazın, yanıtlayalım…

Elele - - SEKS -

SON ZAMANLARDA VAJİNADA KURULUK PROBLEMİ YAŞIYORUM. BU YÜZDEN BEBEK YAĞI KULLANMAK ZORUNDA KALIYORUM. PREZERVATİF KULLANILIRKEN BEBEK YAĞI KULLANMAK ZARARLI OLUR MU? C: Uzmanlar, kayganlığı artırıcı yağların prezervatifi olumsuz etkileyebildiğini söylüyor. Yağ bazlı kremler, vazelin, yağ gibi maddeler prezervatifin etkinliğini azaltabiliyor. Bu tür ürünler yerine, bu sorun için yapılmış olan kondomları tercih edin ya da ön sevişmeyi uzatmanın yollarını keşfedin.

S:

SEVGİLİMLE İKİ YILDIR BİRLİKTEYİZ. SON İKİ AYDIR BANA ÇOK TUHAF DAVRANIYOR. ONU NE ZAMAN ÖPMEK İSTESEM KAFASINI ÇEVİRİP SARILMAYI TERCİH EDİYOR. BU KONUYU DİLE GETİRİP BENİ NEDEN ÖPMEDİĞİNİ SORDUĞUMDA İSE TAKINTI YAPTIĞIMI SÖYLEYİP İNKAR EDİYOR. NASIL BAŞ EDECEĞİM? C: Eğer aranızda daha önce böyle bir sorun olmadıysa şu an için yapacağınız şey onu karşınıza oturtmak ve “Benden uzaklaşmana neden olabilecek bir şey mi yaptım?” diye sormak. Hatanız ne ise hemen düzeltebileceğinizi söyleyerek onun da size açılmasını sağlayabilirsiniz. Belki tek derdi, sadece ağız kokusu problemi çekiyor olması bile olabilir. Eğer iş hayatı yoğun ise onu havaya sokmanın yollarını bulmalısınız. Farklı öpüşme teknikleri denemeye ne dersiniz? Ona sürpriz fanteziler hazırlayarak ilgisini çekebilirsiniz.

S:

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.