CİLDİNİZE UZMAN KORUMA

Elele - - BLOKNOT -

Hamilelik dönemi cildin maksimum bakım istediği bir dönem. Kadınlar için formüle edilen Mustela Çatlak Bakım Kremi, çatlak oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor. Patentli formülü ile cildin destek lif üretimine ve cildin esnekliğinin güçlendirilmesine de destek veriyor. İşbir Yatak, ürün gamında bulunan Viscostar akıllı yataklar ile dikkat çekiyor. Uzay teknolojisi ile üretilen Viscostar yataklar, üst yüzeyinde kullanılan viskoelastik malzeme ile basınç azaltıcı özelliğe sahip. Akıllı yataklar, vücut üzerindeki basıncı azaltarak sağlıklı kan dolaşımına zemin hazırlıyor.

Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) ve Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un başlattığı iş birliği ile hayata geçirilen pop up restoran, İstanbul’a yepyeni ve özel bir mekan kazandırıyor. Restoran 1 Mayıs-28 Haziran tarihleri arasında, öğle saatlerinde MSA Maslak Kampüsü’nde, 18.00-23.00 saatleri arasında ise palmiyeler içindeki otel bahçesinde açık olacak. Restoran aynı zamanda MSA öğrencilerine Türkiye’nin gözde oteli Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da deneyim kazanma fırsatı da sunacak.

Mysabella markası Merve Müftüoğlu ve Gözde Güreralp tarafından 2012 yılında sandalete farklı yorumlar getirmek amacıyla kuruldu. İstanbul Bebek ve Bodrum Palmarina olmak üzere iki mağazası bulunan Mysabella, Swarovski markasından etiket almayı başarmış birkaç Türk markasından biri.

Emrah Güler’in hazırladığı, Süper Kahraman Günlükleri serisinin ilk kitabı ‘Sudan Gelen’de Şekildeğiştirici, Uçarca, Teleporter, Burçdeğiştirici ve Doğrucular’dan oluşan süper kahramanların hikayesi anlatılıyor. Şekil değiştirme yeteneğine sahip bir akademisyen, sıradan bir ölümlüyken gizli yeteneklere sahip bir süper kahramana dönüşüyor ve kendisini büyülü bir dünyanın ortasında buluyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.