AĞLAYABİLEN ERKEKLERDENİM

Elele - - RÖPORTAJ -

Nasıl kadınlara dayanamazsınız?

Nasıl bir kadın sizi cezbeder?

Romantik misiniz?

Aşk nasıl bir duygu?

Ağlayabilen erkeklerden misiniz?

Ağlayabilen erkeklerdenim!

KARŞISINDAKİ İNSANI MUTLU ETMEK İÇİN, ONUNLA DAHA RAHAT İLETİŞİM KURABİLECEĞİ JESTLER HERKES YAPAR;

BEN DE YAPIYORUM.

Çok dışsal yaşayan kadınlara dayanamam. Dış dünyaya göre yaşayan insanlara katlanamam demek daha doğru galiba.

Hayatınızda bu saydığınız özellikleri taşımayan özel bir kadın var mı?

Yok.

Kendimi birçok noktada tanımaya çalışıyorum, ama nasıl bir kadının beni cezbedeceği noktasına gelince çok net bir şey söylemiyorum. Bunlar anlık ve insani durumlar. İnsanları kategorize etmeyi sevmiyorum. Dürüst olan, hayatı yaşayan kadınlar beni cezbeder diyebilirim sadece.

Bilmiyorum. Karşısındaki insanı mutlu etmek için, onunla daha rahat iletişim kurabileceği jestler herkes yapar; ben de yapıyorum.

Aşk biyolojik olarak baktığım zaman çok hormonal bir şey ve o an hormonlarımın bana verdiği bir his aslında. En başta heyecan, elimin ayağımın birbirine dolandığını, sakinleşme ihtiyacı hissederim. Uzun vadede aşk eğer karşındaki insanın yanında çok samimi ve rahat olabilmekse, kendini daha bulabildiğin bir ortam yaratabilmekse, o zaman çok mutlu ve kendim olduğum ortama girerim. Elimin ayağımın birbirine dolaşması değil de, daha kendime güvenli, karşımdakine güvenli hissetmem aşktır.

Modayı ne kadar yakından takip ediyorsunuz ve ayak uydurmaya çalışıyorsunuz?

Modayı kendini ifade etmenin bir yolu olarak görüyorum. İçten dışa ve dıştan içe bir iletişim formu. Kültürel olarak toplumlar ve insanlarla ilgili yapılan araştırmalarda moda küçümsenemeyecek bir konu başlığı ama ben ayak uydurmayı çok sevmem. Özgün olan şey, çeşitlilik yaratır ve çeşitlilik özgürlüğü çağrıştırıyor bana.

Nelerden besleniyor ruhunuz bu aralar?

Ruhum çok iyi şeylerden beslenemiyor şu aralar. Genel olaraksa müzikten beslenir, doğadan beslenir...

Kaçış rotalarınız var mı?

Var. Odama, evime kaçarım. Bazen denize kaçarım ama genel olarak kaçmak için bir yere gitmeye ihtiyacım yok. Kendime odaklanmaya, nefesime odaklanmaya çalışırım çok gergin olduğum, sıkıldığım noktalarda.

Korkularınız neler?

Yalandan çok korkarım. Gerçekten riyadan çok korkarım ben! Bir de tabii sevdiklerimden birinin başına bir şey gelmesinden korkarım.

Vicdanınızı en çok ne rahatsız eder?

İnsanların dışsal yaşantıları, maddeye verdikleri değer ile insana verdikleri değer dengesinin kaybolması beni çok üzüyor ve yıpratıyor. Hayatta da sanatsal bir şey anlatmaya çalışırken bu noktadan çıkmaya çalışıyorum açıkçası.

Spora ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

Yoğun çalışma temposundan vakit bulabildiğim zaman yapıyorum. Bazen kafama esiyor, vaktim oluyor koşuyorum. Haftada üç kez crossfit box’a gitmeye çalışıyorum. Eğer vakit bulup ikisini de yapamadıysam evimde ip atlıyorum, antrenman yapıyorum.

TAKIM ELBİSE: EMRE ERDEMOĞLU FİYAT SİPARİŞ ÜZERİNE BELİRLENİYOR. GÖMLEK: TWEEN ¨ 189 GÖZLÜK: FERRE ¨ 490 SAAT: NIXON (BEYMEN) ¨ 349 YÜZÜK: RIVER ISLAND ¨ 129

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.