SonUçlar

Elele - - TEST -

A’lar çoğunluktaysa HuysuZ

Sert ve disiplinli hareketleriniz biraz fazla kaçabiliyor. Acaba bunun nedeni önceki ilişkilerinizde zorluklar yaşamanız olabilir mi? Eğer bu şekilde davranmazsanız, isteklerinizin yerine gelmeyeceği hissine kapılıyorsunuz. Sevgilinizle yakınlık kurup empati yapmaya ihtiyacınız var. Onun gözünde, ‘huysuz kadın’ kategorisine girmekten ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz. Olaylara biraz daha ılımlı yaklaşabilirsiniz. Hemen ‘olmaz’ demeyin, sadece deneyin.

B’ler çoğunluktaysa TATlı

Sevgilinizin sizi hiçbir zaman kırmayacağı hissine kapılıyorsunuz. Ama onun her dediğini kabul eder ve fikirlerinizi dile getirmezseniz, bir süre sonra onun huysuzlaştığını ve size üstünlük sağlamaya çalıştığını fark edebilirsiniz. Bu da sizden uzaklaştığı anlamına gelir. Ona çok fazla ihtiyacınız olduğunu söylemeyin. Hoşunuza gitmeyen davranışlarını da mutlaka dile getirin.

C’ler çoğunluktaysa HuysuZ vE TATlı

İlişkinizdeki kontrolü o kadar güzel sağlıyorsunuz ki karşınızdaki size hayran kalıyor. Keskin sözcükleriniz aranızda soğuk rüzgarlar esmesine neden olsa da, tatlı diliniz olayı bir şekilde çözüme kavuşturabiliyor. Kendinize olan güveniniz her halinizden belli. Sevgilinizde sevmediğiniz özellikleri ona rahatça söyleyebildiğiniz için ani patlamalar da yaşamıyorsunuz. Ama dikkat edin, herkes bu kadar açık olmayı kaldıramayabilir!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.