İKİZLER

Elele - - ASTROLOJİ - 21 Mayıs-21 Haziran

Ay boyunca aşk hayatınızda iyi gelişmeler söz konusu. Mars, beğendiğiniz kişiye önce sizin yaklaşmanızı öneriyor. İletişim sanatları ve kısa tatillere zaman ayırın. 7 Haziran’da geri harekete başlayan Merkür, para hesabınızı kontrol etmeniz gerektiğini söylüyor. Ay ortasındaki dolunay sırasında, ilişkilerde dengeli olun, ikili görüşmelerde sakinliğinizi koruyun.

KOç 21 Mart-20 Nisan

24 Haziran’a dek, Venüs’ün güzel etkisiyle para konusunda nihayet rahat ediyorsunuz. 24 Haziran sonrası gezmeye ve dostlarınıza zaman ayırmanız size tazelik verecek. Ayın sonlarına doğru ev ve aile düzeninizde eskiye dönüş yapmak isteyeceksiniz. Ay boyunca ortaklı işler ve partnerinizle ilişkileriniz her zamankinden önemli olacak.

BOĞA 20 Nisan-20 Mayıs

Neredeyse ay boyunca burcunuzda bulunan Venüs, size çekicilik, güzellik ve ikna etme gücü veriyor. Sanatsal konularla ilgilenmek, güzel yemekler yemek, hoş bir müzik dinlemek, hayatın güzelliklerinin içinde olmak önemli değişimler yaratabilir. Ayın 24’ünden itibaren birkaç yerden para kazanmanız mümkün.

YENGEç 22 Haziran-22 Temmuz

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Düşünce, konuşma ve yazılı iletişimi ilgilendiren Merkür, bu ay burcunuzda geri harekete başlıyor. 7 Haziran sonrası yanlış anlaşılabilirsiniz, alınganlıkları bir kenara bırakmaya çalışın. Eskide olan eskide kalsın, geçmiş defterleri açıp kendinizi üzmeyin. 27 Haziran’daki yeni ay, kendinizi yenilemeniz için iyi bir fırsat. Ay ortasındaki dolunay, çevrenizin genişleyeceğini, kendinizi sahneye çıkıp ifade edebileceğinizi gösteriyor. Yaratıcı yönünüz çok aktif. Dolunay döneminde aşkla ve işle ilgili stratejik kararlar alabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak için hiç durmayın. Varsa çocuklarla geçireceğiniz zaman sizi canlandıracak. Venüs kariyer alanından geçerken imajınız güçleniyor.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Haziran sizin için ev ve iş dengesini kurmaya çalışarak geçecek. Hem iş yerinde hem de evde olmak istiyorsunuz. Ancak neredeyseniz oraya konsantre olmaya çalışın. Ay ortasında hayat düzeninizi, nereye gitmek istediğinizi iyi düşünün. 7 Haziran sonrası imza atarken çok sıkı kontrol edin.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

AKREP 24 Ekim-22 Kasım

YAY 22 Kasım-21 Aralık

Ay boyunca atılım gezegeni Mars, altı aydır yoğunlaştığınız konuların istediğiniz yönde yoluna gireceğini müjdeliyor. İlişkinizde son kararı veren siz olacaksınız. Devam mı tamam mı? Uyum, aşk ve güzellik arayışınız bu ay karşılığını buluyor. Ay ortasındaki dolunay, iletişimin, koşturmanın üst seviyede olacağını ve bundan büyük keyif alacağınızı söylüyor. Ay boyunca Venüs’ün karşıt burcunuzda bulunması, çekici kişilerle karşılaşacağınızı müjdeliyor. Diğer taraftan, iş yerinde iyi bir ortakla hareket ettiğiniz için kazanacaksınız. Ay ortasındaki dolunay, paranızın hesabını sıkı sıkıya yapmanızı sağlayacak. Ay ortasında gerçekleşecek bir gezi söz konusu. Ay ortasında Yay burcunda gerçekleşecek dolunay, kararlarınızı netleştirmenizi sağlayacak. Yılın sizin için en önemli haftalarından birini yaşayabilirsiniz. Hızlıca isteklerinizi gerçekleştirin, hayatınızda hiçbir şeyi ertelemeyin. Yeni bir aşk doğabilir ya da mevcut ilişkinizi masaya yatırmanız gerekebilir.

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Üretken, enerjik bir dönemdesiniz. 7 Haziran sonrası geri harekete geçen Merkür, eski tanıdıkların hayatınıza gireceğini söylüyor. Geçmişteki ilişkiler canlanabilir. 27 Haziran’daki yeni ay, hayatınıza girecek yeni kişilerin tazelik getireceğini müjdeliyor.

KOVA

20 Ocak-18 Şubat

Ay ortasında gerçekleşecek dolunayda başkalarıyla birlikte güzel vakit geçirin. Dost davetlerini kabul edin. İlginizi çekecek kişi tam da bu sırada karşınıza çıkabilir. Evden çalışmak, evde zaman geçirmek size canlılık katacak. 24-27 Haziran’da tatlıyı kesin ve mucizeyi fark edin.

BALIK 19 Şubat-20 Mart

Bu ay yapacağınız tüm geziler güzel, tüm sohbetler keyifli olacak. Merkür’ün geri hareketi, 7 Haziran sonrası eski aşkları canlandırabilir. Eskiden gezdiğiniz yerleri dolaşmak yaratıcılığınızı da artıracak. Varsa çocuklarla ilgili konularda önemli kararları ay sonuna bırakmaya çalışın.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.