SICAK YAZ

Elele - - AJANDA -

ÖZLEM SONA ERDI DOYA DOYA GüNEşIN TADıNı çıKARMANıN TAM ZAMANı. HIç DURMADAN KENDINIZI GüNEY SAHILLERINE ATMAK ISTEDIğINIZI TAHMIN EDIYORUZ. LAKIN BIRAZ IşINIZ VARSA, HAYATA KüSMENIZE GEREK YOK. TEMMUZ şEHIRDE DE GüZEL GEçER!

o bir tIffany&co. sözE gErEk

var mI? TIFFANY&CO. FiYAT SipARiş

üZERiNE BEliRlENiYOR. Mavi, her tonuyla her haliyle bu sene karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü markaların podyumlarını süsleyen renge yaz boyu yatırım yapmayı ihmal etmeyin. EfsanE bu akşam mEtallIca by rEquEst dünya turnEsi kapsamInda itü stadyumu’nda sahnEdE. pEki siz nErEdEsiniz? bilEt fiyatlarI 175 liradan

başlIyor.

Şehirden çok fazla uzaklaşmadan, biraz huzur biraz deniz diyenlerin vazgeçilmez adresi, Aya Nikola Butik Otel. Mekanın denize uzanan odaları, sessiz iskelesi, erik ağaçlarının gölgesindeki keyifli bahçesi ve sahiplerinin eşsiz muhabbetiyle bu hafta sonu Aya Nikola’da huzura uzanabilirsiniz.

BRANDZOO

¨ 159.90 112

elele TEMMUZ 2014 Gökyüzünün en tatlı rengini teninizle buluşturmaya ne dersiniz? YSl yeni makyaj koleksiyonuyla yaz aylarına ferahlık katıyor. YSl pAlETTE COllECTOR FAR

pAlETi, 220

Kırtasiye tutkunları için artık yeni bir adres daha var; Ikea! Markanın

kağıt dünyasında rengarenk kağıtlar, defterler, desenli hediye paketleri,

poşetler ve birbirinden yaratıcı notlar yazılmayı bekleyen hediye etiketleri sizi bekliyor. Kardeş Türküler bu akşam Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Sezen Aksu ve Ara Dinkjian’ı konuk ediyor. Türkçe, Kürtçe, Ermenice ve Karadeniz ile Trakya bölgesinden şarkıları hep birlikte söyleyecekleri bu özel geceyi kaçırmayın. Bilet fiyatları 67.50 liradan başlıyor.

IKEA ¨ 2.99

Beyoğlu sokaklarını işgal eden masa-sandalye yasağıyla birlikte teraslara çıkmaya mahkum olduk. Ancak sizi mahkum etmeyecek, keyiflendirecek ve lezzetli alternatifler sunacak bir önerimiz var; Mama Shelter Rooftop. Cuma ve cumartesi akşamları DJ performansı da yaz gecelerine eğlence katıyor.

¨ YSl lA lAQUE COUTURE OJE, 70

¨

Hava güzel olduğunda sinema salonlarına kapanmak istemiyorsanız, açık hava sinemaları tam size göre. Enka Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu’nda bu akşam ‘Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları’ gösterimde. Bilet fiyatları 13 lira.

bayrama, tatilE bir

kala... MICHAEl KORS ¨ 825 KOCAN KADAR KONUş

(D&R) 14.49

kafa dinlemeye ihtiyacınız varsa şehrin en çok düşündüren noktası Arkeoloji Müzesi’nin bahçesinde çayınız ve kitabınızla birlikte vakit geçirin. Sultanahmet’in sokaklarında kaybolun, şehri keşfetmeye çalışan turistlerin heyecanını

izleyin...

¨ EğEr hala okumadıysanız sahildE su gibi okunacak EğlEncEli bir kitap önErimiz var; kocan kadar konuş!

Biraz

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.