SONUÇLAR

Elele - - TEST -

1-9 PUAN ACEMİ

Flört, çoğu zaman sonradan öğrenilir ve siz bunun için ara sıra çaba gösteriyorsunuz. Ancak karşı tarafa sinyallerinizi yanlış gönderiyor olmalısınız ki ilgilerini çekmeyi pek de başaramıyorsunuz. Biri size ilgi gösterdiğinde panikleyip ne yapacağınızı şaşırmak yerine sadece gülümsemeyi deneyin. En azından, karşı tarafa adım atabilmesi için ufak bir iyilikte bulunmuş olursunuz.

10-17 PUAN ÇIRAK

Hoşlandığınız kişiyle buluşup görüşmekten çekinmiyor, arkadaşlarınıza ne yapacağınızı sorarak öğrendiğiniz taktikleri uyguluyorsunuz. En olmadık anlarda karşınıza çıkan yakışıklılara karşı savunmasız kalıyorsunuz çünkü flört konusunda ufak tefek eksikleriniz var. Her zaman ilk adımı karşı taraf atmayabilir. İşte bu yüzden hemen kendinize flört taktiklerinin olduğu bir kitap hediye edin. Böylece ustalık aşamasına daha çabuk ulaşabilirsiniz.

18 VE ÜZERİ USTA

Karşımızda büyük bir flört uzmanı var! İçinizden geldiği gibi davrandığınız için bütün erkekleri etrafınızda toplayabiliyorsunuz. Tabii ki bu da neyin, ne kadar önemli olduğunu bildiğiniz için meydana geliyor. İsterseniz tek bir bakışınızla karşınızdaki erkeği kendinize köle yapabilirsiniz. Yalnız flört olayını fazla abartmamanızda yarar var. Aksi takdirde ilişkiniz olduğunda sevgiliniz bazı problemlerle karşınıza çıkabilir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.