TAHmiNi sEBEplEr:

Elele - - İLİŞKİ -

HOŞLANMADI

Evet, bu en kolay varılacak çözüm. Büyük ihtimalle sizinle iyi vakit geçirdi fakat sonrasında eve gitti. Aslında düşündü, belki bir hareketinizi beğenmedi, belki de istediği kadın olmadığınıza karar verdi. Buradaki asıl soru ise ‘sizinle neden bu kadar eğlendi?’ Bunu sorduğum erkeklerden aldığım cevap acı ama gerçek; ‘kırmamak için’. Evet, bir düşünün, siz de kırmamak için birkaç kişiyle görüşmediniz mi ya da ‘belki de hoşlanırım’ diyerek görüştüğünüz kişiler olmadı mı hiç? İşte erkekler de bazen kırmamak için bu tür ‘fedakarlık’larda bulunsalar da aslında kadınları daha çok kırdıklarının ne yazık ki farkında olmuyorlar.

BAŞKA KIZ

Sizi bilmiyorum ama benim bugüne kadar en sık rastladığım aranmama sebebi; yedekte birinin olması oluyor. Ve her ne hikmetse yedekteki kişi hep siz ortaya çıkınca beliriveriyor. Eski kız arkadaş yeniden hortlamış olabiliyor ya da iki gün önce başka bir kızla buluşmuş ve ondan daha çok hoşlanmış da olabiliyor. Peki ne oluyor? Size ‘neden aramadı?’ diye düşünmek kalıyor! Bu arada şunu da söylemeden geçemeyeceğim, eğer başınıza böyle bir şey geldiyse şunun garantisini verebilirim; bu hareketi yapan erkek belki bir ay belki de bir yıl sonra büyük ihtimalle sizi tekrar arıyor. Çünkü sizinle yarım kalan bir şeyler olduğunu düşünüyor ve sizi tanımak istediğini hissediyor.

İLK BİRLİKTELİK SONRASI

Buluşmalarınız ilk günkü gibi gayet güzel gidiyor. Artık daha sık görüşmeye başladınız, belki sinemaya gittiniz, birlikte içtiniz, eğlendiniz, belki öpüştünüz ve sonunda yatağa doğru yol aldınız. İlk birlikteliğiniz belki kötüydü, belki unutulmazdı. Ama her şey o kadar güzel gidiyordu ki siz bulutların üzerinden yere inmek istemiyordunuz. Ta ki...

SONUÇ

Bu yazıyı yazarken aslında konuştuğum erkeklerden şunu öğrendim, amaçları karşılarındaki kadını kırmamak olsa da ne yaptıklarını fark etmiyorlar. Belki de onun için her defasında istemedikleri bir kadına “Senden hoşlanmıyorum” demek yerine, “Sen çok iyisin ama ben sana layık değilim” diyorlar, tabii diyebilecek cesaretleri varsa... Ama üzülmeyin kızlar, dışarıda bir yerlerde sizi gerçekten hak edecek birileri var; belki bu yazıyı okuduğunuz an karşınızda oturuyor, belki bir sonraki buluşmada, belki de biraz uzun zaman sonra....

Çok GülDüNüz, Çok EğlENDiNiz, NE kADAr GüzEl olDuğuNuzu söYlEDi. o zAmAN soruN NE?

EvEt, Bir düşünün, siz dE kırmAmAk için BirkAç kişiylE görüşmEdiniz mi yA dA ‘BElki dE hoşlAnırım’ diyErEk görüştüğünüz kişilEr olmAdı mı?

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.