YENGEÇ

Elele - - ASTROLOJİ - 22 Haziran-22 Temmuz

ayın ilk yarısı kararlar almak, ciddi adımlar atmak durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizi savaş değil barış ve uyum üzerine kurun. 19 temmuz’da Venüs, Yengeç burcuna geçerek size çekicilik ve güzellik veriyor.

Koç 21 Mart-20 Nisan

Evinizle ve ailenizle yakından ilgilenmeye devam ediyorsunuz. Ay ortasındaki dolunayla birlikte kariyer seçimlerinizi netleştireceksiniz. 16 Temmuz’da Jüpiter bir seneliğine Aslan burcuna geçerken hayattan çok keyif alacağınız günler getiriyor. Neşeli, yaratıcı, çocuksu ve eğlenceli tavırlarınız geri geliyor. Eğlenmek ve flört etmek sizin de hakkınız. Özellikle 27 Temmuz’daki yeni ay taze bir aşk getirebilir.

BOĞA 20 Nisan-20 Mayıs

Bu ay yakın çevrenizle daha fazla ilgilenme fırsatı bulacaksınız. Kardeşleriniz ve kardeş kadar sevdikleriniz yanıbaşınızda olacak. Yurt dışı gezi kararlarınızı ertelemeyin. Gelişiminizi hızlandıracak, hayata olan güveninizi artıracak kararları ay ortasında alabilirsiniz. 16 Temmuz sonrası Jüpiter, bir sene boyunca evinize ışıltı getiriyor. Ev, aile ortamı en çok rahat ettiğiniz yer artık. Daha geniş bir yere taşınmaya hazırlanın.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Parayı da önemseme vakti artık geldi! 12 Temmuz’daki dolunaya doğru, birikimlerinizi kuruşu kuruşuna hesaplayın. Jüpiter, ayın 16’sından sonra bir seneliğine sizi çok daha sosyal yapacak. İnternet ortamında bir fenomen olabilirsiniz.

AsLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Tatsız zamanlara bir sünger çekin. Şans, bolluk, fırsat ve kişisel gelişim gezegeni Jüpiter bir seneliğine burcunuza geçiyor. Parlayan yıldız olarak sahnedesiniz. Yaratıcılığınız, başkalarını etkileme ve liderlik yeteneğiniz en yüksek noktada. İştahınızı dengelemek ödeviniz olsun.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Aşk hayatınızda dengelerin yerine oturması ayın ilk yarısı mümkün olacak. Yalnızsanız, dostlarınızın tanıştırdığı biri ile yeni bir ilişki özellikle 19’undan sonra başlayabilir. Tatillere, kısa seyahatlere zaman ayırın. İç dünyanızda güçlü olmanız, dış dünyadaki duruşunuzu etkileyecek.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Sekiz aydır burcunuzda bulunan atılım gezegeni Mars sizi çok çalıştırdı. Aşk, iş, ev hayatında ilişkiler konusunda yıpratıcı bir dönem geride kaldı. Çok şey öğrendiniz ve insanları etkilemeyi sonunda başardınız. Ay sonuna doğru Mars, burç değiştirip, sizin artık daha çok parayla ilgilenmenizi sağlayacak. Kariyerinizde bazı gelişmeler olacak.

AKREP 24 Ekim-22 Kasım

Ayın ilk yarısı yabancılarla ilişkiler, yurt dışıyla iletişim anlamında oldukça keyifli günler getiriyor. Ayın son günlerinde, atılım gezegeni Mars, Akrep burcuna geçiyor. Yaklaşık 40 gün boyunca kendinizi çok daha güvenli, güçlü hissedecek, hedeflerinizi çok net göreceksiniz.

YAY 22 Kasım-21 Aralık

Ayın ilk yarısında ortaklaşa yatırım yapmak, kendi paranızı en iyi şekilde değerlendirmek için harekete geçmenizde fayda var. Maddi ve manevi anlamda emniyette olduğunuzu bilin. Ayın 27’sindeki yeni ay, büyük düşünmenizi, yurt dışına açılmanızı sağlayacak.

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Ayın ilk yarısı göz önündesiniz. Nasıl iletişim kurduğunuz, karşınızdakilerle olan diyaloğunuz son derece önemli. Hayatınızda önemli kararlar almak, ayın 12’sindeki dolunay sırasında kolay olacak. Maddi ve manevi destek istemekten asla çekinmeyin.

KOVA 20 Ocak-18 Şubat

16 Temmuz’da karşıt burcunuz Aslan’a geçecek olan bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, size büyük aşklar vadediyor. İlişkilerden gelecek şansı ve fırsatı simgeleyen bu konum, partnerinizin hayatında da olumlu gelişmelerin sizi etkileyeceğini söylüyor. Sene sonuna kadar erdemli insanlarla karşılaşmanız, onlardan çok şey öğrenmeniz mümkün.

BALIK 19 Şubat-20 Mart

Ayın ilk yarısında tüm sosyal etkinliklere katılın. Çevrenizin genişlediğini, pek çok kişinin sizden etkilendiğini görmek sizi mutlu edecek. Düşünceleriniz, iyi niyetiniz etrafınızdakileri etkileyecek. Günlük işleriniz, 16 Temmuz sonrasında yoluna giriyor. Venüs, aşk kapılarını 19’unda sonuna dek açacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.