HEM MODA HEM DOĞA

Elele - - TREND -

Bez çantaların son dönemdeki yükselişi dikkat çekiyor. Üstelik pek çok marka, ucuzdan pahalıya, bu akıma kapılmış durumda. Ünlüler de trendi yakından takip ediyor.

İNGİLTERE’NİN SEVİLEN MARKALARINDAN

Fat Face ve Cath Kidston gibi markaların öncülüğüyle başlayan keten çanta modası, giderek dünya çapında da yaygınlaşıyor. Mango, Bershka gibi markalar da yaz sezonunda keten çanta kullanımına özendirici ürünler sunuyor. Çeşit çeşit modellerde ve tasarımlarda rastladığımız çantalar, günlük ruh halimizi yansıtmak için de birebir. Dilerseniz kendi özgünlüğünüzü ve ruh halimizi yansıtabilmek için boş bir keten kumaş alıp çok basit yollarla kendi çantanızı kendiniz de yapabilirsiniz. Ağırlıklı olarak etnik ve spor kıyafetlerle kombinlenen, yazın hafif olduğu için tercih edilen kumaş çantaların aynı zamanda esprili ve eğlenceli bir dili var.

CHANEL

¨ 7400

Bez ve keten çantalar sadece moda olduğu için değil doğayı korumaya hizmet etmek için de kullanılıyor. Pek çok markanın alışverişlerde keten çanta hediye etmesi de bundan. Aynı zamanda keten çantalar sadece çanta olarak değil, naylon poşetleri kullanmamak için alışveriş çantası olarak da kullanılıyor.

MANGO ¨ 19.99

S.O.D.A. ¨ 35

MUDESIGN BY MÜGE BARIŞ ¨ 29.90

DOA DESIGN ¨ 35

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.