Sade, rahat, doğal güzel

Elele - - ÜNLÜ STİL -

‘Güneşi Beklerken’ dizisinden bahsetmeden olmaz. Tüm Türkiye seni onunla tanıdı. Seni nasıl etkiledi, sende nasıl etkiler bıraktı?

‘Güneşi Beklerken’, ilk projem değildi ama birçok ilki bir arada yaşadığım, oyunculuğuma katkıda bulunan, yönetmenimle çok güzel kontak kurduğum önemli bir tecrübeydi benim için. Dört gencin hikayesi üzerine kurulu olduğu için ve biz dördümüzün de ilk büyük projesi olduğu için egolar, kaprisler yoktu setimizde. Emre Kınay da bana çok özel bir hoca oldu. Tüm yapım ve oyuncu kadrosunun bende yeri ayrı.

Özledin mi seti?

Ekip arkadaşlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz, birbirimizden kopmadık. Ama tabii set ortamı daha bağlayıcıydı, ortamımızı özlüyorum.

‘Kaçak’ dizisine dahil oldun. Haluk Bilginer’le birlikte çalışacak olmak seni heyecanlandırıyor mu?

‘Adını Feriha Koydum’ ve ‘Güneşi Beklerken’de oynadığım karakterlerin arasında benzerlikler vardı. ‘Kaçak’ dizisinin farklı olacağını, Haluk Bilginer’den çok şey öğreneceğimi düşünüyorum.

Melis karakterinden sonra nasıl bir karaktere hayat vereceksin?

Rol açısından kalıplaşmak istemiyorum o yüzden biraz dikkatli adım atmayı tercih ediyorum. Mutsuz bir yuvaya gözlerini açmış şanssız kız çocuğunun hayat hikayesi var ‘Kaçak’ta. Her şeye rağmen hayata tutunan bir kız. Canlandıracağım karakterin devamı sürpriz olsun…

Stilini nasıl tanımlarsın?

Setlerde sürekli saç-makyaj yapıldığı için

“Özellikle yazlık yerlerde geceleri dışarı çıkarken uzun kollu üStler giymeyi Seviyorum.” TRİKO: ZARA ŞORT: PULL&BEAR AYAKKABI: ZARA

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.