YOĞUN HACİM, BENZERSİZ DOLGUNLUK

Elele - - GÜZELLİK -

Antiaging, nemlendirici ve koruyucu içeren fondötenlere bir yenisi daha eklendi. Sisley Phyto-Teint Expert, ten rengini eşitlerken uzun süre kalıcı olma özelliğiyle kış aylarındaki en büyük yardımcımız olacak. Phyto-Teint Expert, cildi güzelleştirici pudralar ve optik yansıtıcı jelden oluşan yumuşak dokulu bir baz içeriyor. Pudralar ışığı 180 derece yansıtıyor ve cildi, pürüzsüzleştirici bir film tabakasıyla sarıyor.

GIVENCHY MASKARA: ¨ 96 KEÇELİ KALEM:

SISLEY PHYTO-TEINT

EXPERT FONDÖTEN,

¨ 315 GÖZLERİMİZİN GENÇLİK İKSİRİ Geçen sene ikonik ürünü Advanced Night Repair Serum’unu yenileyen Estee Lauder, aynı serinin göz serumu ile göz kremini yeniledi ve bünyesindeki en güçlü, en etkili iki ürüne imza attı. Bu muhteşem ikili, göz bölgenizdeki ince çizgiler, kaz ayağı kırışıklıkları, koyu halkalar, şişlikler ve cilt tonu farklılıkları ile savaşarak gözlerinizin gençlik ışıltısını günden güne geri kazanmasını sağlıyor. ESTÉE LAUDER SERUM: 215 GÖZ KREMİ: TEK DAMLA İLE KUSURSUZ BAKIM The Body Shop, güzellik sektöründe ilk olarak saç yağı olarak ün kazanan Argan yağını 38 yıllık başarısı ile birleştirerek Wild Argan Oil vücut bakım koleksiyonunu yarattı. Tepeden tırnağa bir bakım için dokuz farklı üründen oluşan seride vücut için gerekli olan tüm ürünlerin yanı sıra The Body Shop’un favori ürünü Body Butter da mevcut.

DERMODAY, ¨ 39 Dermoday Color Correcting CC Cream, bildiklerimizden tamamen farklı. İlk bakışta normal bir nemlendirici bakım kremi gibi görünüyor. Beyaz renkte olan krem, renk pigmentlerinden oluşan kapsüller içeriyor. Kullanım esnasında sürtünme ve ısının etkisiyle kapsüller açılıyor ve amaçlanan cilt tonuna çok rahat ulaşılıyor. Paraben içermiyor, cildi ağırlaştırmıyor.

¨

¨ 195

THE BODY SHOP,

¨ 39.90

¨ 96

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.