BiRLiKTE YAşAMA rehberi

İlişKiniZin en Zor dönemleri Bitti; Flört dönemini tAmAmlAdınıZ. Şimdi ne olAcAK? BelKi de eVliliğe doğrU giden YoldA SırA inSAnlıK için KüçüK olSA dA SiZin için BüYüK Bir AdımdA; BirliKte YAşAmAYA BAşlAmAKtA!

Elele - - İLİŞKİ -

Siz annenizle bile aynı evde yaşayamazSınız...

Kız kardeşiniz için “Ancak 30’uma kadar katlanırım” dersiniz, en yakın arkadaşınızla aynı evi paylaşmayı bile düşünmezsiniz. Oysa iş aşka geldi mi gemileri yakarsınız, öyle değil mi? Cevap ‘evet’ ise siz de yakışıklının birlikte yaşama fikrini kabullenmeye başlamış olmalısınız. “Hadi birlikte yaşayalım” dediği anda elinizde bavulunuzla kapıda bittiniz bitmesine de en zor kısmı sizin düşündüğünüz gibi bavul toplama kısmı değil; asıl zor kısmı kapının eşiğinden girdikten sonra başlıyor. Kolay gelsin mi diyelim, gazanız mübarek olsun mu? Bizim için banyo demek AVM’lerdeki kozmetik mağazalarının sıkıştırılmış hali demek olduğuna göre; banyo en hassas konu. Bir kere bunun saç kurutma makinesi var, maşası var, makyaj malzemeleri var, vücut kremleri, maskeleri, şampuanları, saç kremleri, yağları, var da var! Bütün banyoyu ele geçirme şansınız varsa şanslısınız ama yoksa yandınız demektir. En acilinden kendinize büyük kutular almalı ve ne var ne yok içerisine tıkıştırmalısınız. Banyoda yeterince dolap varsa, sevgilinizin eşyalarını, zaten sadece tıraş seti, jöleden oluşacağına göre, çaktırmadan “Ay bak böyle ne güzel oldu diii miii?” deyip dolabın bir tarafına itebilirsiniz.

Banyoda bir de kıl-tüy meselesi söz konusu. Bir kere eğer titiz bir sevgiliniz varsa sadece banyoda değil evin her alanında yandınız demektir. Çünkü saçlarınız öbek öbek döküldükçe toplamaya çalışacak, etrafı dağıtmamak için elinizden geleni

Nilgün Yıldız

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.