. DEDİĞİN.. KULAKLIK

Elele - - YENİ DALGA -

House Of Holland markasının yaratıcısı İngiliz tasarımcı Henry Holland, eğlenceli yanını bu kez tırnaklarda konuşturuyor. Elegant Touch ile yaptığı işbirliği sonucu ortaya çıkan takma tırnaklar seksi, iddialı ve komik!

Aldığınız en yeni karar? Aldığım en yeni karar, mail’lere yanıt veremediğimde kendimi suçlu hissetmekten vazgeçmek. Mail yazışmalarını günün ve haftanın belli saatleriyle sınırladım. Mail kutuma bir not düşeceğim: “Şu anda hikaye/hayal dünyasına çekildiğim için mesajlarıma düzenli olarak bakamıyorum, romanın gidişatına göre ilk fırsatta bakacağım.” İlk defa bir çocuk kitabı kaleme aldım. Aslında uzun zamandır ilgilendiğim bir alan çocuk edebiyatı ama şimdiye kadar çocuklar için bir hikaye yazmamıştım. ‘Sakız Sardunya’, ilk çocuk kitabım.

Chanel ve Monster işbirliği kulaklıklar 10 numara. Tabii yaklaşık 6 bin sterlininiz varsa... Karl Lagerfeld’in takıp, Instagram’da paylaşarak ilk kez halka arz edilen kulaklıklar, Chanel tutkunları için yeni bir alınacaklar listesi hiti olacak... Sevdiğiniz en yeni kış trendi? Şu sıralarda yapmaktan keyif aldığınız en yeni aktivite? En yeni hayatınıza giren bakım ürünü?

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.