“EN ÖNEMLİ ŞEY HAYATTA İZ BIRAKABİLMEK”

Hayat Kimya Temizlik Kağıdı Kategori Pazarlama Müdürü Aysel Aydın’ın başarı öyküsünü merak ettik, anlattı. Onu başarıya taşıyan azmine ve hayatı doğru planlama yeteneğine hayran kaldık.

Elele - - KARİYER -

TANIŞTIĞINIZ ZAMAN ENERJİSİNE HAYRAN KALDIĞINIZ, ÇEVRESİNE HEP POZİTİF ENERJİ YAYDIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ İNSANLAR VARDIR YA, AYSEL AYDIN İŞTE ÖYLE BİR KADIN.

İki çocuk annesi, hırslı, kariyerinde büyük hedefleri var. Hayatı planlı programlı yaşayanlardan. İlk gençlik yıllarında bile 2000 yılına kadar neler yapmak, kendini nerede görmek isteğini inceden inceye düşünmüş. Kariyer planı da dahil hayatını buna göre şekillendirmeyi başaracak kadar cesur ve azimli ama özel hayatına da aynı özeni gösterebilecek kadar şanslı insanlardan. Bu planlı programlı yaşama çabası ister istemez hayatını da hızlandırmış. Hayata erken yaşta atılıp başarıları da erken yaşta tatmış. Çocukluğunda hayali doktor olmakmış aslında ama İTÜ Kimya Mühendisliği’ni kazandığı için çok mutlu. Mühendislik okuduğu için sayısal yönünün güçlü olduğunu biliyormuş Aysel Aydın ama sosyal yönünü de hiç küçümsememiş ve daha üniversitenin ikinci sınıfında pazarlama alanında kariyer yapmaya karar vermiş. Aysel Aydın için her şey küçük bir ilana başvurmasıyla başlamış. Otacı’da ürün sorumlusu olarak başladığı meslek

Gülru İncu

“AYAKKABI VE ÇANTA TUTKUNUYUM” Ayakkabıda Armani ve Calvin Klein, çantada Tod’s ve Furla’dan vazgeçmem. Michael Kors ise benim için tutkunun da ötesinde. EMPORIO ARMANI $ 625

MAC ALLIK, ¨ 70 “PASTEL TONLAR...” Makyaj yaparken Mac’in ürünlerini kullanıyorum. Dior’un rujlarını çok seviyorum ve genellikle pastel tonları satın alıyorum. Parfüm tercihim ise Chanel.

“ONLARSIZ ASLA” Problemsiz bir cildim var ama yine de düzenli olarak rutin cilt bakımı yaptırıyorum. Şimdi PRP’ye başladım ama yoğun olarak uğraşmıyorum. Cilt temizliği için de Estée Lauder kullanıyorum.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.