“İçİMDE bÜYÜMEYEN bİR ERKEK çocuğu vAR”

Fransa’dan yaptığımız en iyi transferlerden biri o! Yakışıklı, yetenekli, çalışkan. Fırat Çelik ‘Gönül İşleri’ ile ekrana geri döndü. Biz bu adamı izlemeyi, takip etmeyi seviyoruz.

Elele - - RÖPORTAJ -

RAHAt, sAkin AmA yERinDE DuRAmAyAn tiplERDEn. BıRAksAn Bütün istAnBul’u çAktıRmADAn GözlüklERiylE kARış kARış GEzECEk GiBi BiR tip!

Çabuk sıkılanlardan. ....... Sık sık heyecanlanması, yeni yerler görmesi gerekiyor. Hayatının büyük kısmı Fransa’da geçen, ekonomi okuyan, modellik, barmenlik gibi işlerin ardından oyunculuğa giriş yapan Fırat Çelik, şimdilik kendini doğru adreste hissediyor gibi. Evi İstanbul’da, mesleği oyunculuk. ‘Gönül İşleri’yle ekrana geri dönen Fırat Çelik, artık ekranda kendi sesini kullanıyor. Ömer Faruk Sorak’ın şubat ayında vizyona girecek filmi ‘8 Saniye’de de izleyeceğimiz Çelik, şu sıralar bir de tiyatro oyunuyla sahnede. Meral Çetinkaya ile sahneyi paylaşan Çelik’in oyunu ‘Tatyana’yı da mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. Çelik oyununu ‘hırs, iktidar, iletişimsizlik, menfaat, para’ kelimeleriyle özetliyor. Hayatında yoğun ama verimli bir süreçten geçtiğini anlatan Çelik; “Sinema, tiyatro ve televizyonda birbirinden çok farklı karakterleri arka arkaya canlandırmak benim için önemli bir deneyim oldu” diyor. Peki gezegende aşk var mı? Yanıtı kendisiyle yaptığımız samimi röportajda!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.