PUZZLe’IN SON PaRçaSI YENİ CİLT

Lekeler tedavi olmadan maalesef geçmez, son pişmanlık fayda etmez! Güzelliğin anahtar parçası cildiniz için harekete geçin.

Elele - - ESTETİK -

taklit ederek ve tedavi yapılan bölgedeki cilt hücrelerine oksijen göndererek zincirleme bir reaksiyonun oluşması tetikleniyor. Magnezyum askorbit fosfat, kojik asit ve retinol gibi antiaging maddelerin cilde iletildiği bir uygulama yapılıyor. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların yumuşamasına aynı zamanda gözeneklerin küçülmesine, matlaşmış cildin canlı görünmesine de yardımcı oluyor. Ciltteki pigmentasyon lekelerinin hafiflemesini amaçladığı için cilt rengini düzenlenmeye de yardımcı oluyor. Uygulama sonrasında fark hemen görülmeye başlanıyor. Belirli aralıklarla birkaç kür uygulaıyor. İşlem sonrasında kişi normal yaşantısına geri dönebiliyor.

TEMİZLE VE PARLAT

Lazer teknolojiler son 15 yıldır kullanılıyor. Fakat teknoloji ilerledikçe cilt yenilemede Fraxel teknoloji daha sık kullanılmaya başlandı. Cilt ancak yanık ya da kesik gibi travmalara karşı iyileştirme mekanizmalarını çalıştırıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.