SONUÇLAR

Elele - - TEST -

Rahatlık

Tembel değil ama rahat birisiniz. Sinir, stres sizin taraftan pek geçmiyor gibi. Bir şeyler yaparken elinizden gelen çabayı gösteriyorsunuz ama olmayınca da üzülmüyorsunuz. Kendinizi hiçbir ortamda kasmıyor, başkalarına beğendirmeye çalışmıyorsunuz. Siz zaten olduğunuz gibisiniz ve herkesten de öyle davranmasını bekliyorsunuz. Umarız amacınıza ulaşırsınız.

altınCı his

Hislerinize o kadar güveniyorsunuz ki çoğu zaman her şeyi oluruna bırakıyorsunuz. İçinizden geldiği gibi davrandığınızda işlerin tıkır tıkır yürüdüğünü görüyorsunuz. İşte siz de buna güveniyorsunuz! İçinizdeki ses sizi hiçbir zaman yanıltmıyor. Arada bir pişmanlıklar yaşasanız da tam o sırada zihninizle hareket ederek doğru kararı alıyorsunuz.

CEsaREt

Size güç veren en büyük şey cesaretiniz. En zor şeyleri bile yapmaktan korkmuyor, hayatınızı ‘keşke’lerle geçirmiyorsunuz. Emin olduğunuzda ve kesin kararlar verdiğinizde sizi bu yoldan hiçbir şey döndüremez. Arkadaşlarınız ve aileniz de sizin için cesaret kapsülü gibi. Onlarla zaman geçirdikçe daha da güçleniyorsunuz. Hevesinizi kıran ayrıntıların üzerinde durmuyorsunuz bile!

REnkli kişilik

Hareketli, keyifli ve çok eğlenceli bir yapınız var. Çevrenizdeki herkes kendilerini iyi hissetmek istediğinde kapınızı çalıyor. Bu kadar keyifli ve renkli bir hayata sahip olunca yaşam enerjiniz de kendini yeniden tazeliyor. Siz başkalarını mutlu ettikçe mutlu olan birisiniz. Bol renkli günlere devam!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.