BİR KAPAK HİKAYESİ…

Ne zaman: 3 Aralık Çarşamba Nerede: A’jia Hotel

Elele - - KAMERA ARKASI -

İSTANBUL’UN BAHARI ÖZLEDİĞİ, BİR GÜNDE BULUŞTUK

Yasemin Kay Allen’la. Çekimi Anadolu Yakası’nda gerçekleştireceğimiz için sabah çok erken saatlerde buluştuk. Fakat köprüde gerçekleşen bir kaza, ekibin büyük kısmının birazcık gecikmesine sebep oldu. Biz de bu arada Yasemin’in eğlenceli yönünü keşfetme şansı bulduk. Gerçekten neşeli bir kadın o! Saç ve makyaj aşamasında kullanacağı bornozu üzerine geçirirken ayakları üşümesin diye, kırmızı çoraplarını ayağına geçirip ‘Noel anneniz geldi’ diye odanın ortasına geçen Allen, çekimin başladığı ana kadar bütün ekibi gülmekten kırdı geçirdi. Çekim başladığındaysa içinden bir profesyonel fırladı. Hazırlık aşamasında ekibi kahkahalara boğan kadın bir anda müthiş bir konsantrasyonla Tamer Yılmaz’ın objektifine odaklandı. Hatta ekibe hazırlık aşamasından sonra dahil olanlar ve ilk kez Yasemin Kay Allen’la çalışanlar, ‘Normal hali mi bu? Yoksa fotoğraf çekiminde mi böyle?’ diye bile sordu. Yok o gerçek bir profesyonel, iş disiplini yüksek bir kadın. Çünkü fotoğraf çekimi biter bitmez eğlenceli ve rahat Yasemin geri döndü!

Yasemin Kay Allen’ı hiç görmediğimiz renkli farlarla görmek istedik Duru yüzüne çok yakışan bu renkli farlar sezonun favorilerinden.

Çekim için hazırlanan styling’in ana konsepti güçlü ve şık bir kadın üzerine kuruluydu. Bunun için Hakan Öztürk, net çizgilerden, ihtişamlı kumaşlardan, yüksek ökçelerden ve zarif kolyelerden yararlandı. Siz de deneyin!

YASEMİN KAY ALLEN VE EKİBİMİZ GÜN BOYU BÜYÜK BİR ENERJİ, KEYİF VE SOHBETLE GERÇEKLEŞTİRDİ ÇEKİMİ.

MAC ¨ 160

YSL ¨ 100

¨

PRONOVIAS ¨ 2560 CHRISTIAN LOUBOUTIN (NET-A-PORTER.COM) € 696

ESTEE LAUDER 92

DOLCE&GABBANA

¨ 205

İPEKYOL ¨ 129

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.