Givenchy’nin 2015 ilkbahar-yaz kampanyası için objektif karşısına geçti. Mert Alaş ve Marcus Piggot’un fotoğrafladığı kampanya çekiminde Roberts’ın koyu renk saçları, şehirli ve cool hali dikkat çekiyor.

Elele - - MODA HABER -

KIŞIN DOLABINIZDA İHTİYACINIZ

OLAN ŞEY NE? KÜRK MÜ, KIŞIN KARANLIĞINA İNAT IŞILDAYAN NEON RENKLİ BİR MONT MU? LEOPAR MI YOKSA KAMUFLAJ MI? HEPSİNİ BULABİLECEĞİNİZ BİR ADRES

VERSEK NE DERSİNİZ? HER ZAMAN FARKLI OLMAYI BAŞARAN TWIST BU YIL DA OLDUKÇA RENKLİ BİR KOLEKSİYONLA KARŞIMIZDA. FARKLI AMA RAHAT OLMAK İÇİN UĞRAMADAN

GEÇMEYİN…

Asena Sarıbatur

mİNİ RÖPoRTAJ Stilinizi nasıl tanımlarsınız? Modern, rahat ve zamansız. Bu üç kelime stilimi tam anlamıyla yansıtıyor. Genellikle özgünlük ve sadelikten yanayım. Sezonun trend bir parçasını minimal ve klasik bir parçayla kombinleyip, aksesuarlarla farklılaştırarak ön plana çıkarmayı seviyorum. Genç yaşına rağmen stiliyle ikon olarak adlandırılan bir isim o. Hem güzel hem başarılı hem dünyaca ünlü. Attığı her adımla dikkat çeken Rihanna, Puma ile bir araya geldi. Ayakkabılarıyla ünlü spor markası Puma için ayakkabıya ek olarak tişört, pantolon gibi parçalar hazırlayacağı söylenen Rihanna’nın çok başarılı bir iş çıkaracağına eminiz! Moda dünyasının ünlü fotoğrafçısı Steven Meisel ile ünlü modeller bir araya geldi! Merakla beklenen 2015 Pirelli Takvimi’nin fotoğrafları paylaşıldı. Karen Elson, Joan Smalls, Natalia Vodianova gibi ünlü modellerin yer aldığı takvimin bu yılki teması fetiş… Peki ya açılış kiminle dersiniz? Adriana Lima! Yeni yıl heyecanımız katlandı.

Tasarımlarınızı hazırlarken ilham kaynağınız ne oluyor? Hayattan genel olarak beslenmenin çok önemli olduğuna inanıyorum. Moda trendleri, sosyolojik etkileşimler, mevsimler, doğa, müzik, kokular... Kısacası ‘var olmak’. Aslında hepsi tasarımlarımı hayata geçirmeden önce etkilendiğim noktalar ama en çok seyahatlerimden ilham alıyorum. Bir şehirde daha önce bulunmuş olsam bile her seferinde farklı bir gözle, algıyla ve ruhla yepyeni olgular, hisler, yerler ve fikirler keşfediyorum. en beğendiğiniz mücevher tasarımcıları? Türkiye’den Adler Mücevherat, Sevan Bıçakçı, yurt dışından ise Lorenz Baumer, Jeanne Toussaint ve Stephen Webster’in tasarımlarını beğeniyorum.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.