DIADERMINE’LE 110A ŞK damla

Yeni Diadermine N°110, Diadermine’in 110 yıllık cilt uzmanlığından yararlanarak 11 kırışıklık karşıtı aktif içeriğiyle zamanın 11 izini cildinizden siliyor.

Elele - - GÜZELLİK -

Yeni diadermine n°110, cildin Daha siki ve genç görünmesi için kolajen ve elastin üretimini harekete geçiriyor;

cildi pürüzsüzleştiren, besleyen, kusursuzlaştıran, daha parlak ve eşit olmasını sağlayan yüksek performanslı kırışıklık karşıtı bakım sağlıyor. Yeni N°110 serisi ile Diadermine; kadınların daha genç ve sıkı bir cilde sahip olma arzularını gerçekleştiriyor. 110 Damla Gelişmiş Gençlik Konsantresi içeren özel formülü, kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif maddeden oluşuyor. Arginin ve pantenol cildi derinlemesine nemlendirirken, taurin hücreleri harekete geçiriyor. E ve F vitaminleri cildi besliyor ve koruyor. Relipidum ve maya özütü, lipid sentezini destekliyor ve cildin doğal koruyucu bariyerini yeniliyor. Nemlendirme gücü olan polisakkarit ve antioksidandan oluşan Fucocert, cildi yeniden dengeliyor. Cildin daha derinine inildiğinde, doğal şekerpancarı özü olan betafin, cilt dokusunu yenilemeye yardımcı oluyor. Karnitin ve ridulisse hyaluron ve kolajen üretimini harekete geçiriyor. Hyaluron cildi sıkılaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Sonuç olarak cildiniz daha pürüzsüz, aydınlık ve genç görünüme kavuşuyor. Diadermine N°110 serisi Gece Kremi ve Gündüz Kremi birbirini mükemmel şekilde tamamlayarak yüksek performanslı kırışıklık karşıtı bakım sağlıyor. Diadermine Bakım Ürünleri, ilk kozmetik markası olarak, Avrupa Alerji Araştırma Merkezi (ECARF) tarafından ECARF kalite mührü ile ödüllendirilmiştir. Bu kalite mührü, hassas ve alerjiye yatkın cilde sahip kişilerin Diadermine ürünlerine yüksek tolerans gösterdiğini kanıtlamıştır. ‘Alerjiye rağmen hayat kalitesi’ sloganının hakkını veren bu kalite mührü, alerjili kişilerin uygun ürün ve hizmetleri bulmaları için ideal bir yol göstericidir.

DIADERMINE N°110 CREME DE BEAUTE GÜNDÜZ KREMİ N°110 Creme de Beaute, zengin içeriği ve kadifemsi dokusu ile yüksek etkinliğe sahip bir gündüz kremi. Kırışıklıkları ve çizgileri pürüzsüzleştiriyor. Cilde uzun süreli derinlemesine nemlendirme ve aydınlık sağlıyor. Benzersiz formülünde bulunan 110 damla Gelişmiş Gençlik Konsantresi kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif maddeden oluşuyor: Pro-kolajen, hyaluronik asit, üç amino asit, E, F ve B5 vitaminleri, pro-peptit ve iki protein. Güçlü formülü kolajen ve elastin üretimini harekete geçiririp cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlarken; daha pürüzsüz eşit, taze ve aydınlık bir görünüme de kavuşturuyor. Her sabah cildinizi temizledikten sonra yüz ve boyun bölgenize nazikçe yuvarlak hareketler ile masaj yaparak cildinize uygulayın. DIADERMINE N°110 CREME DE BEAUTE GECE KREMİ N°110 Creme de Beaute Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi, özel olarak Gündüz Kremi’ni mükemmel bir şekilde tamamlamak üzere geliştirildi. Gece boyunca yani cildin yenileme sürecinin en etkili olduğu zamanda, No:110 Gece Kremi, cilde ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Besleyici formülünde bulunan 110 damla gençlik konsantresi yaşlanma belirtilerini azaltıyor ve gece boyunca cildi pürüzsüzleştiren kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif madde içeriyor: Pro-kolajen, hyaluronik asit, üç amino asit, üç vitamin, pro-peptit ve iki protein. Akşamları yüz ve boyun bölgenize yuvarlak hareketler ile nazikçe masaj yaparak uygulayın. Sabahları cildinizin yeniden canlandırılmış ve daha tazelenmiş bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.