Cilt bakımında YENİ DÖNEM

Sadece bir ayda tazelenmiş, gençleşmiş ve daha sıkı bir cilde sahip olmak ister misiniz? Öyleyse, yeni sırrımızı sizinle de paylaşıyoruz...

Elele - - GÜZELLİK -

DERİN KIRIŞIKLIKLAR VE SIKILIK KAYBI GİBİ YAŞLILIK BELİRTİLERİ GÜN İÇİNDE DAHA BELİRGİN BİR HAL ALIYOR. CİLT ESNEKLİĞİNİ KAYBEDİYOR, YÜZ DAHA YORGUN GÖRÜNÜYOR. ZAMANLA YAŞLANMA BELİRTİLERİ ARTIYOR, KIRIŞIKLIKLAR DERİNLEŞİYOR, CİLT SIKILIĞINI KAYBEDİYOR.

Vichy günlük bakım kremi Liftactiv Derm Source’u Liftactive Supreme adıyla yeniledi. Liftactive Supreme’in formülündeki DAY-PROOF kompleksi ve Rhamnose ile yaşlanma karşıtı belirtilerin anında, gün boyu ve uzun süreli düzelmesine yardımcı oluyor. Cildi anında pürüzsüzleştirerek ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıyor, cildi aydınlatıyor. Günün sonunda daha canlı bir cilde ve günün izlerini taşımayan gençleşmiş bir yüze kavuşmanızı sağlıyor. En derin kırışıklıklarda bile etkili düzelme sağlıyor, pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt vadediyor. Vichy, kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı günlük bakım kremi Liftactiv Supreme’i gece bakım kremi ve serumlarıyla rutin olarak kullanmayı öneriyor. Vichy yaşlanma karşıtı bakım serisi; ilk adımdan itibaren cildi dönüştüren Liftactiv Serum 10, Liftactiv Serum 10 Göz&Kirpik, Liftactiv Göz, derin ve dikey kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olan Liftactiv Advanced Filler, Vichy Liftactiv Supreme ve Liftactiv Gece’den oluşuyor.

KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK: BİR AYDA %32 DAHA SIKI BİR CİLT. 4 HAFTA BOYUNCA 40 KADIN İLE YAPILAN ARAŞTIRMANIN SONUCUDUR. ETKİNLİĞİ DERMATOLOJİK KONTROLLER ALTINDA KANITLANMIŞTIR.

TAVSİYE EDİLEN TÜKETİCİ SATIŞ FİYATI: ¨ 104

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.