KOVA

Elele - - ASTROLOJİ -

21 Ocak-19 Şubat

Yılın en heyecanlı ayına giriyorsunuz. Merkür’ün Kova burcunda geri hareketi, ayın ilk yarısı kafanızı karıştırabilir. Doğru bildikleriniz eksik veya yanlış çıkabilir. Yarım bıraktığınız projelerinize, fikirlere ve aşklara geri dönme zamanı. En iyisi sakin kalmak ve 15 Şubat sonrasında işlerin rayına gireceğini bilmek.

KOÇ 21 Mart-20 Nisan

Ayın ilk yarısında Merkür’ün geri hareketi, eski dostlarınıza kavuşmanızı sağlayabilir. Varsa çocuklarla ilgili beklenen haberler geliyor. 20 Şubat ve sonrası libidonuz çok yüksek. Spor yapın ve hareket edin. İstediğiniz neyse, ona doğru ilk adımı atın. Güç ve çekicilik aynı anda sizinle olacak. Sevdiğinize açılmanın tam zamanı.

BOĞA 21 Nisan-20 Mayıs

4 Şubat civarı ev ve aile bağlantılı önemli kararlar vermeniz mümkün. İş hayatındaki belirsizlikler canınızı sıkmasın, sakin kalırsanız ayın ikinci yarısı işler rayına girer. 19’u sonrası davetleri kabul edin, iyi çevrelere giriyorsunuz. Çok renkli ve iyiliksever kişilerle tanışmak, ufkunuzu açacak. İdealist tarafınızı canlandırın, yeni projeler başlatabilirsiniz.

İKİZLER 21 Mayıs-21 Haziran

Geçmişte sevdiğiniz biriyle tekrar bir araya gelme fırsatı bulacaksınız. Seyahat etmeniz gerekiyorsa, daha önce gittiğiniz yerleri seçmeye çalışın. Eşyalarınızı unutmayın, ihmalkarlık yapmayın. 20 Şubat sonrası yoğun ekip çalışmaları karşınıza çok çekici birini getirecek.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Ayın ilk günleri para konuları öne çıkıyor. Nasıl değerlendireceğinize karar verin. Uzmanlara veya güvendiğiniz kimselere danışabilirsiniz. 19 Şubat sonrası yurt dışı seyahatler, medya ve kişisel gelişim konularında atılım yapabilirsiniz. Hayata olan inancınız kuvvetleniyor. Büyük düşünün. 20 Şubat sonrası bambaşka bir iş sizi bekliyor.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

Ayın ilk haftası gözler üzerinizde olacak. Hayatınıza yön verecek, belki de manevra yaptıracak kararlar vermelisiniz. Ay ortasına kadar karşınızdakilere güvenip imzalar atmayın. Sonradan öğreneceğiniz başka bilgiler de olacak. Geçmişte hayatınızda önemli olan kişiler bu ay karşınıza çıkabilir.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Ayın ilk yarısında günlük işlerinizde daha dikkatli olmanızda fayda var. Teknoloji bağlantılı işlerde aksaklıklar görürseniz, her şeyi akışına bırakın ve kendinizi sıkmayın. Unutkanlık, ihmal veya karışıklık durumlarında kimseyi çok eleştirmeyin. Fazla elektrik yüklü ortamlardan ve ekip içi çekişmelerden uzak durun. 19 Şubat sonrası harika kişilerle tanışmak sizi mutlu edecek.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

4 Şubat’ta gerçekleşen dolunay, aşk hayatınıza dikkat çekiyor. Hayatınızda biri varsa işler ciddiye binebilir ya da yepyeni biriyle tanışabilirsiniz. Eski bir aşkın devreye girmesi de olası. Dostlar arasında olmak hoşunuza gidecek. 20 Şubat sonrasında birkaç hafta boyunca iş ve özel hayatınızda yeni kişilerle tanışmak, iş birliği yapmak size hız verecek. Plan yapmayı bırakıp spontan yaşayın.

AKREP 24 Ekim-22 Kasım

İşinizden ayrılma planları su yüzüne çıkıyor. Yeni bir işe veya göreve doğru yelken açabilir, ancak bu konuda bir nebze kararsızlık da yaşayabilirsiniz. Aile ve iş arasında dengeyi kurmaya çalışırken kendinizi yıpratmayın. 19 Şubat sonrası içinizdeki yaşama sevinci yaratıcılığınızla beraber artıyor. Bu tarihten sonra aşk hayatınız canlanıyor.

YAY 22 Kasım-21 Aralık

Dikkatinizi kendinize yöneltin. Öncelik artık sizsiniz. Yardım ve destek istemeyi, başkalarına danışmayı öğrenmenizde fayda var. Ev ve aile düzeninde değişiklik yapmak istiyorsanız, 19 Şubat sonrasındaki birkaç hafta çok uygun. Ayın son günleri spora başlayın veya bir hobi edinin. Yalnızsanız ani gelişen bir ilişki sizi alıp götürecek.

OĞLAK 22 Aralık-20 Ocak

Ayın ilk günlerinden itibaren maddi birikimlerinizi önemsemenizde fayda var. Ayın ilk yarısı, uzun zamandır geri isteyemediğiniz borçları tahsil edin. 19 Şubat sonrası geziler, ziyaretler, sözleşmeler ve sosyal medyada turlamak için çok uygun. Ayın son haftasından itibaren uzun bir süre evinizle meşgul olacaksınız. Evinize ve ailenize zaman ayırın.

BALIK 20 Şubat-20 Mart

Ayın ilk haftası değişimlere hazır olun. Aynı zamanda sağlık kontrolleri için de uygun günler. Ağır gıdalar tüketmemeye bakın. 19 Şubat öncesi dileklerinizi tek tek yazın. Sonra da tek tek harekete geçin. Bu tarihte burcunuzda oluşacak yeni ay sizi canlandıracak. Yeter ki yeteneklerinizin farkına varın. 20 Şubat’tan itibaren maddi kazanımlarınız, eğer adım atarsanız hızla çoğalacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.