AŞKIN GÖRÜNÜŞÜ

Bu Sevgililer Günü’nde insanın başı yine aşkla dönüyor. İster en iyi arkadaşlarınızla dışarıda bir gece geçirin, isterse rüyalarınızı süsleyen insanla buluşun, Sevgililer Günü özel bir hediye almanın tam zamanı. Swarovski ile tarzınızı yansıtıp kıyafetini

Elele - - KATKIDA BULUNANLAR -

HER ŞE Y HEDİYE PAKETİNİN İÇİNDE

Bu Sevgililer Günü’nde en son trendlere hediye paketinizde yer vermek istiyorsanız; hafif, parlak Stardust bilezikleri tam da aradığınız şey. Dikkat çekici bu takılar ile her kıyafetiniz harika görünür. Biraz zarif bir dokunuş eklemek isterseniz, Stone bileziğin havalı metalik tonlarını tercih edebilirsiniz. Renk kombinasyonlarının sonsuz olması, bu renkleri istediğiniz gibi karıştırarak kalbinizden geçtiği şekilde kullanabilmenizi sağlar.

K ALPTEN GELEN

Kolyeler ve kolye uçları bu sezonun olmazsa olmaz takıları arasında. Gündelik kıyafetinize anında etki edecek bir yenilik kattığınızda, bir tanesi karşı tarafta yalnızca izlenim bırakırken, iki tanesi bir araya geldiğinde güçlü, modern ve romantik bir görünüm meydana getirir. Kalp şeklindeki Cupidon kolye ucunu canlı Stardust kolyeyle birlikte kullanmayı deneyin. Bu iki ürün bir araya geldiğinde çok modern bir romantizm oluşturarak, size tam da olması gereken cazibeyi katar. O ekstra kıvılcım ve mükemmel bir gece görünümü için fazlasıyla ışıltılı Cupidon kolye ucunu beyaz bir gömlek ile tamamlayın.

Stardust Kolye 315 TL Cupidon Kolye Ucu

315 TL “Bu güzel küçük Cupidon yüzüğü seviyorum. Cupidon’da hem sonsuzluk sembolü hem de kalp yer alıyor. Bu da onu Sevgililer Günü için mükemmel bir hediye seçeneği haline getiriyor.” - Miranda Kerr Cupidon Yüzük

290 TL Stone Mini Bilezik 315 TL Swarovski tasarımı olan tüm bu ürünler için bir Swarovski mağazasını ya da www.swarovski.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Stardust Bileklik, Çift Sarmalı

230 TL

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.