“GELECEĞİN BABASI DİYE MESAJ ATIYORLAR”

BATUHAN EKŞİ

Elele - - ELELE ÖZEL -

Kızların yeni tutkusu diyebiliriz Batuhan Ekşi için! 26 yaşındaki oyuncu Akademi 36.6’tan mezun olup, oyunculuğa reklam dünyasıyla adım atanlardan! Hala Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimine devam eden Ekşi’nin ilk dizi tecrübesiyse ‘İntikam’ olmuş. Şimdilerle ‘Medcezir’in Doruk’u olarak izlediğimiz bu genç yeteneğin fırlama duruşuna aldanmayın, o dünyanın en sakin ve uysal adamlarından biri!

Oyunculuk fikrini ilk kez kim soktu kafanıza?

Bu sorunun kesin ve net cevabı annem. Beni bu konuda cesaretlendiren, hep arkamda duran ve bir yerlere gelmem için elinden geleni yapan tek isim. İyi ki var.

2016’te sizi hangi projelerde izleyeceğiz?

‘Medcezir’ devam ettiği sürece şimdilik oradayım. Yaz için de sinema filmi görüşmelerim devam ediyor.

Hollywood’da bir filmde oynayacaksınız! Kim çeksin? Başrolü sizinle kim paylaşsın?

Hollywoooooood! Benim oynayacağım filmi Peter Jackson çeksin isterdim. Adam yaratıcı ve aynı şeyleri seviyoruz. Robert Downey JR. ya da Liam Neeson’la da kamera karşısına geçersem tamamdır bu iş!

Oyunculukla ilgili hırslarınız var mı? Yoksa işimi yapar, keyfime bakarım mı diyorsunuz?

Bir şeylerin iyi yapıldığını gördükçe, hırslanıp ‘o’ yapıyorsa ben de çalışır emek harcar ve yapabilirim diyenlerdenim! Ki bu illa oyunculukla ilgili değil, yaptığım, ilgi duyduğum her alanda olan bir durum. Yani hırsım tamamen kendimi daha iyiye yönlendirmeye odaklı. Ayrıca işimi iyi yapmalıyım ki keyfime bakabileyim!

Aşk ne kadar önemli hayatınızda?

Yaşadığım ilişkiler aşkın biten bir duygu olduğunu gösterdi bana. Bittiği noktada da yerini sevgi, saygı, bağlılık ve alışkanlığa bırakıyor. Ve bunlar benim için daha önemli çünkü alışkanlıkları ve düzeni seviyorum. Dağınık kalan şeylerden hoşlanmıyorum. Aşkta da aynı kuralım geçerli. Bir ilişki ya yaşanıyordur ya da yaşanmıyordur. Ayrıca bir insanın ‘günaydın’ı olmak çok güzel bir şey değil mi? Bir insanı sevmek, ilişki için uğraşmak, emek vermek…

Nasıl bir sevgilisiniz? Sanki biraz fırlama bir tip var sizde…

Çevremde aklı başında insanlardan ‘iyi adamsın’ lafını sık sık duyuyorum. Hatta bazı Babalar Günü’nde, geleceğin babası diye mesajlar alırım. Diğer taraftan iyi biri olmam fırlama olmayacağım anlamına gelmiyor elbette. Herkes kadar benim de var fırlama tarafım. Fakat ikili ilişkiler konusunda zor biri değilim. Birlikte olduğum insanı hayatımın merkezine koyarım. Bu bazılarına yanlış gelebiliyor ama ben ilişkimi böyle yaşamayı seviyorum. Saygı duyulduğunu karşımdakine hissettirir ve ona hak etmediği hiçbir şey yaşatmam.

Sloganınız ne?

‘İstemek başarmanın yarısı’ derler ya, ben bu söze gerçekten inanıyorum. Hatta bu inancım “You really can do whatever you want” cümlesiyle dövme olarak yazıyor kolumda.

GÖMLEK: ARMANI JEANS ¨ 328 TİŞÖRT: MUDO ¨ 25 GÖMLEK: MUDO ¨ 50 PANTOLON: MAVİ ¨ 130 AYAKKABI: ARMANI JEANS ¨ 367 BİLEKLİK: LOUIS VUITTON ¨ 730

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.