CESARET İSTER!

Elele - - SEKS -

1 ASANSOR

Eğer bu evinize çıkan asansörse, asansörde ateşlenen kıvılcım, evinizde de unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlayacak. Ama plazaların asansörlerine dikkat! kamera var mı kontrol edin. sadece oral seks denemenizi tavsiye ederiz. Çünkü hem bu heyecanı yaşamış olursunuz hem de ani bir durumda toparlanmanız kolay olur.

2 ARABA

kendinize ait bir alan olduğundan daha rahat edebilirsiniz. Ama vites kolu, el freni, direksiyon gibi akrobasi yapmanıza neden olacak araba aksesuarlarını unutmayın. Ön koltukta başlayıp, ön sevişmeden sonra daha rahat hareket edebileceğiniz arka koltuğa geçin deriz. ya da o araba kullanırken ona oral seks yaparak onu gerçek sürüş keyfiyle tanıştırabilirsiniz, ama kaza yaptıracak kadar değil.

3 Merdiven boşluğu

yakalanma heyecanı var, ama insan trafiği nispeten az olduğundan aslında yakalanma riski daha düşük bir yer. Bu yüzden daha rahat edebilirsiniz. tabii komşularınıza yakalanırsanız, bir dahaki aşure ayında aşureyi boşuna beklemeyin. sensörlü otomatların olmadığı apartmanlar daha ideal. son bir tavsiye, kapı zilinin ve otomat düğmesinin mümkün olduğunca yakınlarında olmayın.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.