BİR İLK!

‘Ulan İstanbul’ dizisi artık izleyicisine online ve paralı olarak ulaşıyor. Televizyon tarihimiz için bir ilk olan bu gelişme tüm sektörde büyük heyecan yarattı.

Elele - - EKRAN -

KANAL D, SEVİLEN DİZİSİ ‘ULAN İSTANBUL’ İÇİN RADİKAL BİR KARAR ALDI.

Dizi artık sadece kanalın kendi internet sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden izlenebilecek. Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Erkan Kolçak Köstendil, Caner Özyurtlu ve Kaan Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı ‘Ulan İstanbul’un sosyal medya üzerinde oluşturduğu güç düşünülürse projenin başarılı olma ihtimali çok yüksek. Ve eğer proje başarılı olursa dizi tarihimiz yeniden yazılmaya başlayabilir! Dizi çalışanları ve oyuncuları için kabusa dönüşen uzun dizi saatleri bu uygulamayla kalıpları yıkacağa benziyor. Televizyonda yayınlandığında yaklaşık iki saat olan yapımın süresi artık 45 dakika. Üstelik Kandemir ve çetesinin maceraları artık RTÜK engeline takılmayacağı için çok daha özgür! ‘Ulan İstanbul’un dijitale geçmesi dizi sektörünün geleceği için gerçekten önemli bir adım. Umarız proje istenilen başarıyı elde eder ve yoluna devam eder. Tüm sektörü heyecanlandıran bu gelişmeye oyuncular, senaristler ve gazeteciler de sosyal medya üzerinden büyük destek verdi. #dahacokeglenecegiz hastag’iyle Serenay Sarıkaya, Sinem Kobal, Ezgi Mola, Şükran Ovalı, Şevket Çoruh, Büşra Pekin gibi isimler ‘Ulan İstanbul’un dijitale taşınmasının sektör için büyük bir adım olduğunu ifade eden paylaşımlarda bulundu. Dizinin ilk internet bölümü ücretsiz yayınlandı, bir milyonun üzerinde tıklandı. Yeni bölümler içinse belirlenen fiyat 1.99 lira.

TED BAKER £ 29

Nuri Bilge Ceylan’ın son filmi ‘Kış Uykusu’ en favori filmlerimden. Karakterlerini zaaflarıyla beraber o kadar gerçek sunması, sınıfsal çatışmaya güzel bir pencereden bakması, muhteşem görüntüleri ve oyunculukları ile son zamanlarda izlediğim en iyi film oldu.

ZARA

179.96 Bir Nesli Çölgeçen filmi olan ‘Züğürt Ağa’, sistemin çöküşünü mizahi ve çarpıcı bir biçimde anlattığı için en sevdiklerimden.

A Separation İranlı yönetmen Asgar Ferhadi tarafından yönetilen Leyla Hatemi, Peyman Moaadi, Shahab Hosseini, Sareh Bayat ile Sarina Farhadi’nin oynadığı film de çok başarılı.

¨

LEVI’S ¨ 129.90

TOPSHOP ¨ 159.90

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.