Soru& CEVAP

Elele - - SEKS -

Seks hayatınız nasıl gidiyor? Kafanızdaki sorulara cevap arıyor ama kimseyle sorunlarınızı paylaşamıyorsanız bize yazın, yanıtlayalım…

SEVGİLİMLE HAREKETLİ BİR CİNSEL HAYATIMIZ VAR AMA ÇOĞU ZAMAN SEKSİN AŞKIMIZIN ÖNÜNE GEÇTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BİR ARADA OLDUĞUMUZDA SÜREKLİ SEVİŞMEK VE FARKLI POZİSYONLAR DENEMEK İSTİYOR. İLİŞKİMİZİN ODAK NOKTASININ SADECE SEKS OLMASI BENİ CİNSELLİKTEN SOĞUTTU. ARTIK ONU ÖPMEK BİLE İSTEMİYORUM!

S:

New York Üniversitesi’nde yapılan araştırmalara göre partneri espritüel, geniş omuzlu veya maddi durumu iyi olan kadınlar daha sık orgazm oluyormuş! Tabii bunun dışında ön sevişme süresine ayrılan zaman, iletişim, ilişki kalitesi gibi etmenler de büyük oranda seks kalitesini etkiliyor. Mart ayına geldiğimize göre yakında enerji sorunları yaşamaya başlarız. Karşımızda bizi bekleyen önemli bir gerçek var: Bahar yorgunluğu. Cinsel isteksizliğe yol açan bu sorun,‘romantik yorgunluk’ olarak adlandırılıyor. Birkaç haftayı geçmeyen bu durum güçsüzlük, isteksizlik, huzursuzluk gibi sorunlar çıkarabilir. Şimdiden önleminizi alın.

EspriliysE olur!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.