BOğAZ’A EVET!

YAzıN yAKLAşMAsıyLA BIrLIKtE DüğüN MEvsIMI DE BAşLıyOr. HAyALINIzDEKI rüyA GECEsI IçIN DOğru MEKANı sEçMEK çOK öNEMLI....

Elele - - MEKAN -

Ahmet RAsim PAşA YAlısı’ndA butik otel ve RestoRAn olARAk hizmet veRen A’jıA hotel, Yeni hAYAtınızA ‘evet’ demek için en özel AdResleRden biRi.

Boğaz’ın nefes kesen manzarası ve şehrin tarihi dokusunu bir arada yaşatan otel, evlenecek olan çiftler için hem özel mönüler hem de güzel bir atmosfer sunuyor. Otel büyüleyici manzaraya sahip bahçesinde 300 kişiye kadar olan düğünlere ev sahipliği yapıyor. Kapalı alanda evlenmeyi tercih edenler içinse maksimum 80 kişilik samimi bir ortam sunuyor. Davetini lezzet şölenine çevirmek isteyenler için altı farklı mönü seçeneği de sunan mekanda, karşılama kokteylinde misafirleri Norveç somonu ve avokadolu ceviche, kızartılmış peynir topları, romesco dip ve bbp soslu misket köfte gibi kanepe çeşitleri karşılıyor. Ana yemek olarak ise fırınlanmış somon fileto Hindistan cevizi kremalı ve kurutulmuş domatesli pırasa sotesi, melisa buharında pişirilmiş bebek sebzeli levrek rulosu prevese limon sos ile ve ızgara dana madalyon ısırgan otlu ve bebek enginar üzerinde sebze graten teriyaki sos ile gibi alternatifler sunuyor. Eğer kokteyl düzeninde misafirlerinizi ağırlayacaksanız o zaman da soğuk ve sıcak kanepelerden oluşan zengin sunumlar devreye giriyor. Düğünün ardından da mekan çiftlere bir gece için balayı odası hediye ediyor. Kanlıca’da bulunan otel, misafirlerinin rahatlığı için ücretsiz shuttle hizmeti de sunuyor.

Sinem Gürleyük büyüleyici bir manzaraya

sahip olan otel bahçesinde 300 kişiye kadar olan düğünlere ev

sahipliği yapıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.