Boyu BoyumA huyuhuyumA

90’larda esen fırtına tekrar kopuyor... Honda CR-V, tüm hızıyla yollarda tozunu attırıyor. Ben de kaldığı yerden devam eden bu efsaneyi denemenin hazzına varıyorum!

Elele - - OTOMOBİL -

tek hareketle katlanabiliyor, böylece düz bir zemin oluşturularak 1146 litreye kadar çok geniş bir bagaj alanı açılabiliyor. Yani benim gibi yapı market delisi bir insansanız, nakliye bekleme derdine rahatlıkla son vermiş bulunmaktasınız.

• Orta konsolda bulunan 5 inç’lik ekran araca ait tüm bilgileri sunuyor. Ayrıca geri manevralarda açılan geri görüş kamerasını da bu ekrandan takip edebiliyorsunuz. • Direksiyonun solundaki ‘ECON’ yazılı yeşil butona bastığınızda devreye giren sistem, minimum yakıt tüketimi sağlayacak teknik altyapıyı sunuyor. Klima gibi donanımları minimum tüketim olacak şekilde çalıştıran bu sistem, kadrandaki renkli uyarılar ile ekonomik kullanmaya sevk ediyor. • Şerit Koruma Destek Sistemi (LKAS), Uyarlanabilir Sabit Hız Kontrolü (ACC) ve Çarpışma Hafifletme Fren Sistemi (CMBS)... Hepsi de uzun yolculuklarda sürücünün yorgunluğunu azaltmak üzere birlikte uyum içinde çalışıyor ve çarpışma durumunda koruma sağlıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.