İlİşKİlEr ArTıK pATlAMAYA HAzır BOMBA GİBİ

‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dizisiyle adeta bir fenomene dönüşen, ardından ‘Benim Adım Gültepe’ projesiyle oyunculuğunu döktüren Ekin Koç, ‘Senden Bana Kalan’ filmiyle kariyerinde yeni bir sayfa açıyor. O yeni neslin en iddialı yeteneği!

Elele - - ELELE ÖZEL -

Abdullah Oğuz’la yollarınız nasıl birleşti?

Senaryoyu ilk okuduğumda çok etkilenmiştim. Sonrasında Abdullah Oğuz’la bir araya geldik. Hikaye ve karakter üzerinde konuştuk uzun uzun... O görüşme sonrasında heyecanım daha da arttı ve bu projede yollarımız birleşti.

Nasıl bir film ‘Senden Bana Kalan’?

Filmi henüz izleyemedim ancak seyirciyi derinden etkileyecek bir aşk filmi olduğunu söyleyebilirim. Gerek bizler gerekse kamera arkasında görev alan tüm ekip, işini büyük bir ciddiyetle yaptı. Bunun beyazperdeye de yansıyacağından hiç şüphem yok. İzleyicimizin kalbine dokunabileceğimizi umuyorum.

Özgür karakterinin bir analizini yapmanızı istesek...

Özgür, dışarıdan bakıldığında şımarık, sorumluluk nedir bilmeyen bir adam. Aslında etrafımıza baktığımızda rahatlıkla rastlayabileceğimiz türde biri. Geçmişinde yaşadığı birtakım travmalardan dolayı hayatını farkında olmadan farklı yönlendiriyor ve filmin kırılma noktası da burada başlıyor. Özgür’ün geçmişiyle yüzleşmesi, aşkı bulması…

Özgür’ün sizi en etkileyen yanı ne oldu?

Aşık olmasıyla birlikte geçmişiyle yüzleşmesi, kendi içinde

GÖMLEK: MASSIMO DUTTI ¨ 260 YELEK: TWEEN (TAKIM ELBİSEYE AİT) ¨ 770 KRAVAT: TWEEN ¨ 129 PANTOLON: QUE ¨ 359 AYAKKABI: ALDO ¨ 229

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.