9

Elele - - AJANDA -

YALIN AYAK DOLAŞMANIN, DENİZİ DİNLEMENİN,

kumsalda uyumanın tadını çıkarmaya gerçekten çok az kaldı. Göltürkbükü’nde denize sıfır konumda yer alan Daphnis Otel bu sezon yenilenerek kapılarını açtı. İstanbul’dan tanıdığımız işletmeci Osman Yitgin’in devraldığı otel, sade ve zevkli dokunuşlarla yeniden hayat buldu, Bodrum’un en özel otellerinden olmaya aday oldu!

Sinem Gürleyük Umut vadeden trompetçi Barış Demirel, geleneksel Ortadoğu ve Türk müziğindeki makamların yanı sıra caz, rock ve avantgarde seslerinden de etkilenerek trompeti üzerinde çalışıp ‘Barıştık mı?’ projesini hazırladı. Ocak 2015’te de ilk albümü ‘T.E.A.R’ı dinleyicileriyle buluşturan sanatçı bu akşam saat 21.30’da Salon İKSV sahnesinde. Bilet fiyatları, oturarak, 20 ile 30 lira arasında değişiyor.

Ayşen Gruda tek kişilik güldürüsü ile 1. Ankara Uluslararası Komedi Festivali kapsamında sahneye çıkıyor. Hayata, toplumsal olaylara ilişkin herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği ‘Her Derde Deva Ayşen Gruda’, Çayoğlu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde saat 20.00’de seyirciyle buluşuyor. Bilet fiyatları 55 lira.

KATE SPADE $ 348

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.