Yaz… Huzur… Değişim...

Elele - - EDİTÖR -

Beklenen yaz kapıda göründü! Biz de yine, yaz hayalleri kurduran bir sayı hazırlamak istedik… Son zamanların en enerji dolu Elele’si çıktı tabii ortaya. Stil sayfalarımızda bir renk curcunası var. Kapak çekimimizde denizdeyiz; yelkenler fora! Moda sayfalarımız yeşile selam çakarken, ilişki sayfalarımızda buram buram aşk kokusu var. Güzellik! İşte bu ayın meselesi! Bir ayda nasıl mümkün olacak bilmiyoruz ama o plaja göğsümüzü gere gere ineceğiz iddialıyız. Ve en önemlisi; her yeni mevsim yenilikler getirmeli… En çok da ruhumuza… Kalbinize iyi gelecek notlarımız var satır aralarında. Gözlerinizi açık tutun. Son zamanların moda cümlesi belki ama fark edebilmek işin sırrı. Okuyup geçebilirsiniz ya da durup ‘bunu yapmalıyım’ diyebilirsiniz. Denemeye değer! Yeni kararlar en çok yeni mevsime yakışır. Alın denizden gelen rüzgarı arkanıza ve akışına bırakın hayatı. Hep bahsettiğimiz o ‘stres’ var ya; onunla savaşmak yerine kendinizle barışın. Çözülüyor her şey! Ben deniyorum. Ve galiba oluyor!

Bu ay kapak çekimimiz için Ezgi Mola ile bir araya geldik. Gerçekleştirdiğimiz en keyifli çekimlerden biriydi. Nedeni kesinlikle kendisiydi. Hani o ekranda gördüğünüz ‘eğlenceli, komik kadın’ var ya; o gerçek! Gerçek olduğuna seviniyoruz insanların ne garip… Güzelliğin gülümsemekle bir bağlantısı olduğunun bir kanıtı bence o. Okuyun! Filiz Şeref’in röportajı sayfa 50’de.

Serhat Teoman röportajı içinse şehirden biraz uzaklaştık. Az da olsa ‘gitmek’ hepimize iyi geldi. Ekibin enerjisi bitmedi! Çekimi uzatmak için yapmadığımız kalmadı. Sonuç mu? Sayfa 90’da! Bana göre dertsiz, mutlu, çözmüş bir adam o! Bir de siz bakın… Belki de çok zor değildir Pollyanna olmak!

Gelelim mevsimin en olmazsa olmazına. Konumuz: Aşk! Annesine hayran adamlar, ikinci kadın olmayı kabul edenler, eski sevgilisinden kopamayanlar… Of! Ağır mı olmuş bu ay ilişki sayfalarımızın konuları acaba? Yok, korkmayın bunların hepsi kalpten!

Bu ay hayatınızda bolca renk, mutluluk, aşk ve yaz olsun!

Sevgiler…

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.