Güzelliğiniz İZ BIRAKACAK Şehirli, dinamik ve çarpıcı dünyası ile Maybelline New York seni sen yapanı ortaya çıkarman için 100 yıldır yanında.

Elele - - RÖPORTAJ -

KADINLARI İLK DEFA MASKARAYLA BULUŞTURAN MAYBELLINE NEW YORK BU SENE 100’ÜNCÜ YILINI KUTLUYOR.

Sezon makyaj trendlerini de geniş bir ürün yelpazesiyle sunan Maybelline New York kadınlarının vazgeçilmezleri ise Colossal Kajal Göz Kalemi, Colossal Go Extreme Leather Black Maskara, Color Sensational Rujlar, Affinitone 24H Fondöten ve Baby Lips Dudak Balmı… Bakışlarına anlam kazandırmak isteyen Maybelline New York kadınları, 12 saate kadar kalıcı etkisiyle Colossal Kajal Göz Kalemi ve Colossal Go Extreme Leather Black Maskara’yı tercih ediyor. Colossal Kajal Göz Kalemi, normal göz kalemlerinden otomatik ucu sayesinde ayrışıyor ve böylece kullanım kolaylığı sağlıyor. İçeriğinde bulunan zeytinyağı, E vitamini, C vitamini türevleri, yumuşatıcı yağ ve nemlendirici bileşenleriyle bakım da sağlıyor. Daha hacimli, daha belirgin ve daha çekici kirpikler ile sınırları zorlamak isteyen kadınların vazgeçilmezi Colossal Go Extreme Leather Black Maskara, ekstra hacimli kirpikler ile buluşturuyor. Colossal Go Extreme Leather Black Maskara; çift hazneli özel fırçasıyla tek seferde daha yoğun etki sağlıyor, daha fazla kolajen içeren yapısı ile dolgun kirpikler yaratıyor. Özel fırçası ile tek bir dokunuşla kirpiklere iki kat formül uyguluyor, topaklanmayan yapısı ile herkes için kolay bir uygulama sağlıyor. Cilde mükemmel uyum sağlayan, doğal görünüm veren 24 saat kalıcı Affinitone 24 Saat fondöten kusursuz görünen bir cilt için ideal. Yazkış yoğun dudak bakımı ve dudaklarında 8 saat nemlendirme isteyen kadınlar, eğlenceli Baby Lips dudak balmlarını çantalarından ayırmıyor. Çekiciliğini dudaklarıyla göstermek isteyenler ise Color Sensational rujların birbirinden trend renklerini tercih ediyor. Yoğun ve zengin renkleri, kremsi dokusu ve feminen kokusuyla büyüleyici dudakların sırrı Color Sensational ruj serisi. Marka yüzü olarak bugüne kadar dünyanın en seçkin süper modelleri ile iş birliktelikleri gerçekleştiren Maybelline New York’un İlk Türk marka yüzü ise tutkusu, etkileyici görünümü ve kendine güveni ile tam bir Maybelline New York kızı olan Merve Boluğur…

MASKARANIN MUCİDİ 1915 yılında kömür tozu ve vazelini karıştırarak kız kardeşi Mable Williams için maskarayı icat eden Thomas Lyle, kadınları 100 yıldır çantalarından ayırmadıkları bir ürünle buluşturdu. Thomas Lyle tarafından kurulan Maybell Laboratuvarları, vazelinle yapılan bu göz ürününü ilk Kirpik-Kaş-Karışımı adıyla kadınlara sundu ve kozmetikte bir devrim yarattı. Kadınların posta yoluyla ulaştıkları bu maskara, küçük bir fırça yardımıyla uygulanıyordu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.