STİl İKONUMUz TUBA ÜNSAL

Bazen bakıyorsunuz Jane Birkin’e benziyor, bir bakıyorsunuz Kate Moss gibi stiliyle farkını ortaya koyuyor. Amacımız birine benzetmek değil aslında, tersine Avrupai ve farklı tarzını ortaya koymak. Büyüdükçe, her alanda daha da büyüyen bu çok yönlü kadını

Elele - - ÜNLÜ STİL -

Minnie by Koton’da evdeki iki kız çocuğunun tercihleri ve zevklerinden oldukça faydalandım. Çocuklar için koleksiyon yaparken modadan ziyade beslendiğim kaynaklar; rahat olması, kullanılan materyalin güzel olması, iyi ve doğal olması. Bir de Ole koleksiyonu var. Bir kız çocuğuna istediğiniz kıyafeti giydirmenin en güzel yolu ona kendinizin ne giydiğinizi göstermek. O yüzden de anne-kızların bir örnek giyinmesi bana çok şeker ve sempatik geliyor. Benim giydiklerimi onlar da bayılarak giyiyor.

Sizin için şık olmak ne demek?

İyi bir makyaj ve saç demek... Onun dışında annemin bir lafı vardır; ‘Gençsin, zayıfsın, ne giysen oluyor.’ Hakikaten de evden hiç dışarı çıkmak istemediğim ama gitmek zorunda olduğum o davete gideceğim zaman kendime hep şunu diyorum, ‘Bugün çok iyi saçım ve makyajım olması gerekiyor.’ Bir de şanslıyım. Giymem için iyi modaevlerinde güzel kreasyonlar oluyor.

Bu yorucu tempoda stilinizi nasıl belirliyorsunuz?

İç içe giren balerin ayakkabılarından bir sürü eskittim. Çantaya onları atıp, stiletto’ları çıkarıp, hop Sare’nin okul toplantısına git, oradan ceketi çıkar içinde kalan bluz ile bir davete katıl... Zaman ayırma olayı bazen çevremdeki insanlara çok korkutucu geliyor ama ben o kadar alıştım ki... Yani öteki türlüsünü pek bilmiyorum. Çocuklarım bolca zaman geçirdikleri ve her şeyi yaratıcı oyunlara dönüştüren anneleri olduğu için çok mutlular. Onları aksatmadan, her şeyi bir şekilde oyuna dönüştürüp, çözüm üretebildiğim için ben de çok mutluyum.

CHaNel sevdİĞİM bİR MaRKa ve sTİlİMİ yaNsITTIĞINa İNaNIyORUM.

ELBİSE-CEKET: CHAnel SAÇ: ULAŞ YENİCE/HOPPALA AGENCY MAKYAJ: FEZİ ALTUN/HOPPALA AGENCY PRODÜKSİYON ASİSTANI: JENNIFER TOKUÇ

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.