YALIN, DOĞAL VE ETKİLİ

Elele - - GÜZELLİK -

Burberry sonbahar-kış makyaj koleksiyonu ‘Patchwork, Pattern&Prints’te bir kez daha aydınlık bir cilt tonunu öne çıkarıyor, renk oyunlarını ise allık ve farlarla dengeliyor. Toprak tonları buğulu göz makyajını vurguluyor ve farların sekiz rengi var. Yumuşak kahve tonlarındaki allık ise kontür için ideal. Yüzünüzdeki dramatik etkiyi güçlendirmek için tüm bu tonları bej rengi rujla tamamlayın.

Pürüzsüz ve şekilli kaşlara kavuşmak artık çok kolay. Clinique Just Browsing Kaş Maskarası, jel-köpük formülüyle en asi kaşlarla bile başa çıkmayı vadediyor. İnce kaşları dolduruyor, kalın

kaşlara da sabit bir görüntü veriyor. Ter ve suya karşı da dayanıklı. Dumanlı göz makyajını çok seviyoruz değil mi? Urban Decay’in yumuşacık dokusu ve muhteşem renkleriyle yanımızdan ayırmadığımız farları tam da sonbahara uyan renklerle yenilendi. Naked Smoky far paletinde 12 renk var. Dokuzuyla daha önce hiç tanışmadınız, üçü ise önceki paletlerden en çok istenen tonlar. SONBAHAR VIZ GELİR! NAKED SMOKY FAR PALETİ, ¨ 169

ALLIK, ¨ 141

SU GİBİ KAYIYOR Üzüm içerikli doğal

ürünleriyle bizi büyüleyen Caudalie, cilt temizlik alışkanlığımızı değiştirecek yeni bir ürün çıkardı. Caudalie Makyaj Temizleme Yağı, waterproof dahil tüm makyajı tek adımda temizliyor. Silikon, mineral yağlar ya da koruyucu içermiyor.

MAKYAJ TEMİZLEME

YAĞI, ¨ 60

RUJ, ¨ 110

TAHITI ISLAND DREAM DUŞ JELİ, ¨ 39

JUST BROWSING KAŞ MASKARASI,

¨ 65 ÇİZGİNİ BELLİ ET

YENİ TUTKUMUZ

Dolce&Gabbana’nın ‘#dglovefall’ adlı yeni makyaj koleksiyonu, ünlü markanın mart ayında Milano Moda Haftası’ndaki defilesinden esinlendi. Gözlerdeki kahve ve doğal altın sarısı ile rujlardaki kırmızı ve mürdümün en parlak tonları sonbahara inat canlı, şık ve görkemli. Yanaklar ise elbette sezon trendini yakalayan ve yüze parlaklık katan gül kurusu.

FAR, ¨ 67

FONDÖTEN, ¨ 135

BLONDME KERATIN RESTORE KERATİN YÜKLEME MASKESİ,

¨ 110

DÖRTLÜ FAR,

¨ 183

ALLIK, ¨ 102

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.