CİLDİN YAŞAM KAYNAĞI: SU

Elele - - SAĞLIK -

serisindeki kremlerin içindeki rahatlatıcı formül, cildin nem bariyerini güçlendirir ve cilde ışıltı kazandırır.” diyor. Güneş, nemsizlik ve ton farklılıklarının en önemli nedenlerinden biri. Özellikle yazın yıpratıcı etkilerinden yorulan cilt sonbahara hazırlanırken besleyici değeri yüksek bir nem bakımına ihtiyaç duyuyor. B5 vitamini içeren krem ve jeller cildin nem tutma kapasitesini güçlü bir şekilde artırıyor.

25 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN… İlk yaşlanma belirtileri yorgunluk ve stresle ortaya çıkıyor. Erken yaşta önlem alır, yorgunluk ve stresin ciltteki izlerini gidermeye çalışırsanız cildinizin gençlik enerjisini ortaya çıkarırsınız. İnce kırışıklıkların ve gözeneklerin düzgünleşmesini sağlarsınız. Gün ışığında mutlaka SPF özellikli nemlendiriciler kullanın. • ANEW VITALE SPF 20 BEAUTY BALM, ¨ 42 • ANEW VITALE JEL GECE KREMİ, ¨ 52 • ANEW VITALE SPF 25 GÜNDÜZ KREMİ, ¨ 52 • ANEW VITALE GÖZ ÇEVRESİ İÇİN JEL KREM, ¨ 47

Cildinizin her gün maruz kaldığı çevresel faktörler, cilt yüzeyinde yaşlanma belirtileri olarak ortaya çıkıyor. Cilt yaşlanmasının 1 numaralı sebebi; olumsuz çevresel faktörler. Bu nedenle serbest radikallerle savaş çok önemli. Tüm yaşlar için uygun olan Anew Clinical E-Defence serisi cildiniz için olumsuz çevre koşullarına karşı 24 saat koruma ve onarma sunuyor. Kırışıklıkların ve güneş lekelerinin görünümünü azaltıyor.

ANEW CLINICAL E-DEFENCE SPF 30 ÇEVRESEL ETKİLERE KARŞI KORUYUCU VE ONARICI LOSYON, ¨ 65

ANEW HYDRA-ADVANCED SPF 15 NEMLENDİRİCİ

KREM, 37 ANEW HYDRA-ADVANCED

DERİNLEMESİNE NEMLENDİRİCİ KREM,

¨ 37 ANEW HYDRA

ADVANCED NEMLENDİRİCİ JEL KREM, ¨ 37

¨

ANEW CLINICAL E-DEFENCE DERİNLEMESİNE DÜZGÜNLEŞTİRİCİ KREM, ¨ 65

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.