Kasım da güzel!

Elele - - EDİTÖR -

Mevsimle uyumlu; sağanak yağışlı bir ruh hali, senenin bitişine ‘son iki’ telaşı, ‘seçim’lerimizin bizi nereye taşıyacağının merakı… Yeni sayımız hazır! Ve evet yine enerji yüklü. En sıkıntıları unutturan cinsinden… Bilin ki bu ayın da güzel tarafları var. Örneğin koltukta saatlerce film seyretmek, güneş gözlüğü yerine okuma gözlükleri kullanmak, daha çok evde olmak, daha çok sevmek, daha çok kendine dönmek bence kasım. Kat kat giyinme zorunluluğu ise en eğlenceli tarafı.

Kapağımızda Hande Ataizi var. Uzun zamandır televizyon ekranlarında yoktu. Bu ay geri dönüyor. Merak edilesi bir kadın. Çözümü kolay değil. Röportajı Ece Üremez yaptı. Hakkında çok şey öğrendi. Ben mi ne düşünüyorum? Bence farklı bir kadın... Ne hissettiği tam çözülemeyenlerden. Güzelliğine söylenecek laf yok! Ama o güzelliğine değil kendine güveniyor bence. Derin bakıyor! Galiba onu özel kılan bu... Sayfa 44’te…

Bence ayın kaçmazı Gülse Birsel’in konuk olduğu analiz sayfaları. Ona ‘asi tarafınız var mı?’ dedik. Çılgın bir rock yıldızı çıktı içinden. Fotoğrafları Cem Talu çekti... Farklı bir şeyler okumak isteyenlere ve özgür tarafını durduramayanlara gelsin... Bambaşka bir Gülse Birsel var sayfa 94’te.

Stil sayfalarımız mevsim tonlarında. Benim favorim gri. Yanına belki de ismini bile ilk kez duyduğumuz bir renk ekleyerek geldi bu kış; marsala sezonun olmazsa olmazı. Bakalım sevecek misiniz? Bir de jean olayı var! Yazdan beri ‘tepeden tırnağa denim’ diyoruz. En garantilisinden şıklık bence; bir jean, bir jean daha. Yeni kombin önerilerimiz sayfa 142’de. Soğukla savaş içinse palto, ceket, pançodan destek aldık. Hemen her rengi göreceğiz, benim favorim bordo.

Kısacası yakalayamadığımız zamana renkli bir mola vermeniz için hazırladık yeni sayımızı. Modanın sonbahar tutkusu, aşkın kasımla ilişkilendiren ‘başka’ tavrı, herkesin içinde her geçen gün büyüyen kaçma isteği… Hepsinden biraz biraz… Yüzünüzde hafif bir gülümseme oluşturması ve hayalleriniz için yeni bir pencere açması dileğiyle.

Seçimleriniz mutluluk getirsin.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.