MEKAN ANY İSTANBUL KIŞA HAZIR!

Elele - - KÜLTÜR&SANAT -

NO4 RESTAURANT BAR LOUNGE

Gülru İncu

Söğütözü’nde, Wyndham Ankara Hotel’in içinde yer alan No4, her ayın ilk cuma akşamı DJ Can Hatipoğlu eşliğinde şık partilere ev sahipliği yapıyor. Limonlu çorba, tütsülenmiş ev yapımı somon, balkabaklı ravyoli ve damla sakızlı lagos buğulama ise denemeniz gereken tatlar arasında. Tel: (0312) 219 03 03

Klasik müzik, huzur veren tınısıyla kış akşamlarınız için çok keyifli bir dost olabilir. ‘Dark Night Classics, Vol.2’de Beethoven, Bach, Chopin, Çaykovski ve Satie’nin en sevilen eserleri; Glenn Gould, Arthur Rubinstein, Zubin Mehta, Leonard Bernstein, Sol Gabetta gibi dünyaca ünlü orkestra şefleri ve sanatçılar tarafından yorumlanıyor. Albümde klasik ve romantik dönem bestecilerinin yanı sıra 20’nci yüzyılın çağdaş bestecilerinden Philip Glass, György Ligeti gibi besteciler de var.

Asya mutfağından lezzetler sunan P.F. Chang’s, dünyanın farklı yerlerinde her yıl düzenlediği Karides Festivali’ni Türkiye’de

ikinci kez gerçekleştiriyor. Özel mönülü Karides Festivali, kasım ayının ikinci haftası başlayacak ve 31 Aralık’a kadar sürecek.

Etiler şubesi tel: (0212) 358 60 60

St. Regis İstanbul’un giriş katında bulunan, Türk ve Fransız mutfağını harmanladığı lezzetleriyle yeni buluşma noktamız olan St. Regis Brasserie, balkabağı ve havuç çorbası, ezogelin çorbası ve közlenmiş patlıcan çorbası ile kışa meydan okuyor.

Tel: (0212) 368 08 36

İzmir Konak’ın en sevilen mekanları arasında açık ara önde giden mekanda,

hellimli levrek, akya ve mezgit o kadar seviliyor ki, “ben balık sevmem”

diyenler bile mutlaka denemeli. Fiyatları makul, deniz ürünleri taptaze.

Tel: (0232) 445 21 92

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.