DAHA GÜZEL OLSUN...

Elele - - EDİTÖR -

Bir sene daha bitti. Şimdi ardından veda cümleleri kurma zamanı... Hesabı doğru çıkarmak şart. Artıları, eksileri yazıp elde ne var bakmalı… Elde var sıfırsa dert. Artıya geçmek içinse yeni bir nedenimiz var. Yeni bir yıl, yeni kararlar almak için iyi bir motivasyon. 2015 bitti, şimdi 2016 için dilekler tutma zamanı.

İlk dileğim sakinlik! Telaşsız, durarak, düşünerek, fark ederek, hissederek geçsin istiyorum artık zaman. Her gün bir önceki ile aynı olmasın… Ama heyecan sabah gazetede karşılaşılan, içinde savaş, seçim, terör, kaza, fıtrat geçen cümlelerden değil de; aşktan olsun mesela ya da barıştan… ‘Vay be böyle güzel şeyler de oluyor’ diyelim sık sık, seyahat planlarımız bitmesin, sonra kar yağsın bu sene mesela, en sevdiğimiz elbise büyük indirime girsin, en yakın arkadaşımızın bebeği olsun, gelinin attığı buketi en çok isteyen kapsın, işler bir anda tıkır tıkır yürüsün, milli piyangodan olmasa da bir yerlerden sürpriz bir para gelsin, şanslı, umutlu, sağlıklı bir yıl olsun. Hepimiz için!

Ve 2015’e de bir teşekkür; çok değerli insanlar var hayatımda ve değerini daha da iyi anladıklarım… Bu bile yeter… Onlar olsun, bir de sağlık, sonrası zaten kolay!

Aralık sayımız ışıltılı… 31 Aralık gecesi yine en şık biz olacağız, kesin bilgi! Son dönemde adını sık sık duymaya başladığımız üç yakışıklı ile gerçekleştirdiğimiz çekim bir nevi yılbaşı hediyesi (Syf:102). Her biri kendi alanında başarılara imza atmış altı isme ilham kaynaklarını sorduk (Syf:162); size de ilham vermeleri dileğiyle… Seyahat sayfalarımızda hem modanın hem huzurun adresi Milano var (Syf:170); uçak bileti almak için hala çok geç değil! Kapağımızda Burçin Terzioğlu var… Ağva’ya kaçtık çekim için; sıcak bir gülüşü ve nefes almayı size de hatırlatan bir durgunluğu var. Belli ki hayatı içine çeke çeke yaşıyor. Kahve eşliğinde okuyun sayfa 42’de…

Gözlerinizin içini parlatacak mutluluklar yaşayın… Her şey çok güzel olacak… Bu yıl sizin yılınız!

www.elele.com.tr

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.